Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

Guest Petr 3008
V 30. 5. 2021 at 19:42, Charlie 1 napsal:

Aha myslel jsem že v allure to už máš 😉

V téhle minulosti.. r.18 a já r.19 jsme si ještě mohli dát do auta jen to co jsme chtěli..🤣. Takže i Allure jsi mohl poskládat podle sebe. Já el. kufr také nemám, v té době příplatek 12 se mi zdál pro moje využití zbytečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
V 30. 9. 2019 at 15:59, Jarin011 napsal:

Tak dnes vše proběhlo v pořádku mohl jsem být přítomen při zvednutí auta vypuštění oleje a prohlídky spodku, cena prohlídky včetně výměny oleje, filtru a těsnění stalo 3749,-Kč což je cena přijatelná 

IMG_20190930_093428.jpg

A jak jde vidět jde být u výměny oleje, i když se někde vymlouvají že to nejde.... Pokud u švagra nebudu moc být přítomen, pojedu k Bártovi do Pardubic😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Charlie 1 napsal:

A jak jde vidět jde být u výměny oleje, i když se někde vymlouvají že to nejde.... Pokud u švagra nebudu moc být přítomen, pojedu k Bártovi do Pardubic😉

Projel jsem nekolik servisu, zpravidla skodovacky a peugeotacky a Barth nevetsi tragedie, tam bych si nenechal ani dolit vidu do ostrikovacu. I srouby u kol tam narvali pres zavit idoiti. Kolegovi se snazili nechat zaplatit opravu v zaruce. V prvnim kole se tvarili, ze vymenili nefunkcni stahovacku  a prd. A v druhym kole, ze to neni na zaruku a zaplat. Tak si s nima musel durazne popovidat.

Upraveno uživatelem doctortom508
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam tedy byl jen co jsem musel ale např.  mi nedoléhala lišta na přední skle a bez problémů byla vyměněna v rámci záruky zdarma. Je pravda že teď má Barth v Pardubicích konkurenci v Kopeckým tak se dá servis popřípadě zvážit 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak včera prohlídka po třech letech , najeto 27t. km vše OK jen mě nutili výměnu oleje i když jsem měnil loni a s ohledem na nájezd necelých 6t. km za rok kvůli COVIDU . Jaký je váš názor , jak často měnit , jsou důležitější roky nebo kilometry 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Já jsem zvyklý taky na každoroční výměnu bez ohledu na km, u Parťáka pak měním po dvou letech. Mimo jiné mám pětiletou záruku a tam je přímo vypsáno .. výměna xx km nebo každý rok, dle toho co nastane dříve.

Upraveno uživatelem Petr 3008
Doplnění textu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...