Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

před 15 hodinami, ozzy56 napsal:

většinou ti první garančku s vlastním olejem vůbec nebudou chtít udělat, co mám tak zkušenost, ale ta jedna garančka se dá přežít, myslím, pak už si servis budeš dělat sám, ne?

No když je záruka 5 let,tak těch garanček bude asi víc. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Tak cca po 20 měsících od zakoupení vozu a najetých 17t/km jsem s vozem naprosto spokojen, i když parkuji venku celou dobu, vůz zatím neutržil ani jeden škrábanec a i některé samolepky ve voze z výroby jsem ještě neodstranil , ani nevím proč. jinak poslední dva měsíce mi připadá že jde spotřeba dolů, do teď to dělalo 6,5l / 100km což je velmi na pohodu. Auto sem tam provětrám i na 6t. otáček aby neusnulo jinak jezdím většinou po okreskách do cca 100km/h  a spokojenost. S výběrem vozu jsem spokojen a nelituji , možná časem Hybrid ale ty ceny 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak dnes dvouletá prohlídka, výměna oleje , filtrů , doplnění brzdové kapaliny a 6800,- fuč. Jinak se mi nějak odchýlila lišta na přením skle u řidiče tak bude výměna v rámci záruky.

jinak za poslední rok od minulé prohlídky spotřeba dle vozu 6,2l/100km což je super a jde to pomalu dolů, s autem velká spokojenost když se motor vytočí jde i spotřeba dolů, zvláštní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Nejsou přímo od Peugeotu ale prodejce mi psal: PJ , co znamená "díl porovnatelný s originálem, je ověřený distributorem, že jeho kvalita (materiál a technologie výroby) je shodná s originálním dílem" 

Tak uvidím až časem neměl jsem možnost si prohlédnout originál někde jinde. Jen nevím jak se to mění ale to si poradím 

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj přímo předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele bylo to z Aukra od někoho z Polska nebo od hranic u Ostravy , prodejce byl ochotný a komunikoval na vše odpověděl a díl opravdu vypadá jako originální, psal jsem mu zda díl bude nabízet i dál a prý až jich bude mít skladem více tak je opět vystaví, cena s poštovným byla necelých 1500,-Kč což je slušné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...