Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

před 17 hodinami, Jarin011 napsal:

Tak dnes jsem provedl umytí vozu a nějakou tu renovaci plastů a vyleštění chromových částí vozu a musím říct že to pěkně prokouklo, hlavně ty chromované prvky se opět lesknou jak při koupi vozu , měl jsem z toho dobrý pocit. Na celém voze jsem zašel jen 2 malé škrábanečky  a to na plastu u blatníku od srnky a cca 7mm na přední kapotě to se snad rozleští, uvidíme.

chrom.jpg

A čo si použil na leštenie chromu? Inak vyzerá parádne :) Ja som si kúpil aj prostriedok na oživenie plastov, tiež to čierne plasty krásne oživí, ale efekt je krátkodobý a navyše mám pociť, že ten plast zostane akoby trochu mastný a teda sa hneď naň chytá oveľa viac prachu, ako keď ho iba umyjem, takže asi po 2 dňoch sú nárazníky ešte špinavšie ako po aplikácii toho zázraku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera dal autu zatěžkávací zkoušku , 4 dospělý chlapy někteří i 115kg 😅 a v kufru cca 140kg , cesta z Pardubic do Brna a zpět cca 300km a spotřeba 5,9l/100km což je super , vše tedy mimo dálnici a v provozu ale spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Obvolej víc servisu kolem sebe,ceny se budou lišit,lepší cenu ti nabidne autosalon ,kde jsi auto nekupoval,bude tě chtít přetáhnout na servis😉

Tyhle zvejky co zkouší jsou bláboly...už jednou dostali přes prsty,na servis můžeš chodit i do servisu, který má s Peugeotem smlouvu a může dělat zaznamy do servisní knížky....

Samozřejmě je to palba...o tom žádná...

Ale během 5lete záruky pojedeš na olej 2-3x?🤔

Víš jak se říká,když máš na opičku,musíš mít i na banány....při hodnotě auta 600000kc a víc je to banalita....u havarky taky vyhazuje cca 10000kc a víc ročně,když nebouras z okna😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo všechno je to hezké jak o opičce s banány 😀 i s 5letou zárukou, ale myslím, že i kdyby snížili cenu oleje na přijatelnou cenu jako je v obchodech tak by jim taky nic nestalo ty obchody taky na tom oleji mají nějakou marži a to ho ještě neberou v barelu a nerozlévají do kanistrů, takhle mi to zavání jen snahou oškubat zákazníka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tá cena oleja je dosť brutal 😲 Nejde o to, že by na to človek nemal, ale zamrzí, keď v jednom obchode ho majú za polovicu a ja ho “musím” kúpiť v inom, kde je 2x tak drahý. Nebudem môcť vymýšlať, nakoľko sa chystám reklamovať jeden problém s motorom a síce kolísanie otáčok, ktoré sa najviac prejavuje pri pohybe nízkou rýchlosťou, napr. na 2-ke to zvykne tak skackať občas že musím vytlačiť spojku a vyzerám ako keby som mal čerstvý vodičák 😣 Som zvedavý , ako sa k tomu servis postaví, je to nezávislé od paliva, skúšal som aj 100-oktánový a jediný rozdiel bol nárast spotreby o cca 0,8L/100km, inak tankujem bežnú 95-ku a dávam vif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes první velký mezník najeto prvních 10t km za 10 měsíců a 17 dní, ve voze za tu dobu spotřeba 6,4l/100km což je přijatelné. Autíčko zatím slouží k velké spokojenosti a stale se těším až si půjdu zajezdit. Teď mě brzy čeká garanční prohlídka tak snad vše proběhne jak má 

IMG_20190823_122154.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...