Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

Záleží kde ta dírka je. Pokud bude ve výhledu ( stíraná plocha) tak se bude asi cukat každý to zcelovat i když to okno je čerstvé tak by to asi nemusel být problém. Pokud je to mimo výhled tak bych to asi nechal a vyměnil to někdy později až bude těch šrámů víc a že budou si buď jistý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial po tej praskline nezostane pavučina na skle, tak jamku ide opraviť tak že to potom takmer nieje vidieť. Mne takto opravili na 406tke a to bola na povrchu malá jamka ale prasklo sa sklo medzi vrstvami nejako, neveril som moc tomu že to opravia ale urobili to tak, že to miesto treba hladať aby si tam človek niečo všimol. Hlavne to treba vždy riešiť čím skôr, niektoré poisťovne pribalujú k poistke aj takú samolepku na prekrytie toho poškodeného miesta, aby sa tam nedostali nečistoty, lebo ak je to špinavé tak je problém to opraviť tak aby to nebolo viditeľné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 6. novembra 2018 at 15:51, loque napsal:

No som veľmi zvedavý na výsledok. Dnes som si otvoril aktuálny cenník 3008 a toto som sa v ňom dočítal: "Motorizácie nemusia mať povolené všetky uvedené rozmery pneumatík. Niektoré motorizácie nemajú k dispozícii žiadny alternatívny rozmer. Ohľadne rozmerov sériovo dodávaných pneumatík a alternatívnych rozmerov pneumatík povolených v závislosti od typového schválenia sa informujte u Vášho predajcu."

To asi hovorí za všetko

Neviem ci to ma suvis, pri aute skoda s parkovacim asistentom mi bolo povedane ak sa meni iny rozmer kolies mimo dodania musi doprogramovat a kalibrovat v servise auto inak automat parkuje a zataca nespravne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak dnes opět přezuto na letní pneu, trocha jarní očisty vozu a hurá do teplých měsíců. Jen bych se rád zeptal kolegů se stejným vozem na doporučení nějaké kosmetiky na venkovní plasty kterých je dost a také něco na chromované prvky vozu, aby nám to nějaký čas vydrželo jako nové, všem děkuji za doporučení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak na tie chromové prvky by zaujímalo aj mňa že čo použiť, pretože po kvalitnom zimnom solení sa na chromových prvkoch objavili drobné fľaky, neskúšal som to ešte nejako preleštiť, tak dúfam že to po pol roku nezačne hniť :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dnes měli na AliExpresu v akci chromované koncovky výdechů na "výfuk" tak jsem je vzal za tu cenu to bylo lákavé, jinak auto slouží ku spokojenosti , jen je strašný rozdíl ve spotřebě  pokud s autem jezdí žena nebo já, né že by to nějak vytáčela, ale rozdíl je i litr až dva na 100km. Ještě dotaz majitelům, dáváte někdo Aditiva do 1,2 PureTechu  ?? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s tou spotřebou to mám stejný a hodně záleží na stylu jízdy.Aditivum tam taky leju od novoty a ty "koncovky výfuku" jsem kupoval raději plnohodnotný místo těchto nalepovacích krytů.Nevím jaký jsou ceny teď,ale já je před rokem kupoval za 49 $ . :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dávám tiež VIF. Rozdiel v spotrebe je aj u nás, ale ja idem väčšinou dlhšie trasy (50-60km) kdežto manželka do 10km, tam je jasné že keď sa cuká po meste tak bude mať vyššiu spotrebu. Teraz v piatok sa chystáme do Chorvátska, tak uvidím aká bude spotreba naložené auto + strešný box 😀

Ja si skôr brúsim zuby na tie chromové lišty dverí (iba spodné, tak ako to má gt line )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nie, dá sa to v pohode nájsť na ebay alebo aliexprese, ale cena tam je vyššia, okolo 50€. Čo ma zatial odrádzalo tak tam niekde spomínali, že na zadné dvere boli tie lišty trochu kratšie, ale zase iní hodnotili že sú super, ako originál. Tak asi najskor kontaktujem predajcu, aby mi poslal presné dĺžky a potom uvidím 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem včera nainstaloval chromované koncovky , na první pohled to vypadá pěkně , jsou to ty nalepovací tak uvidíme jak to vydrží , pořádně odmaštěno a nalepeno, pokud se snad časem neudrží tak je vyměním za originály 

koncovky.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem provedl umytí vozu a nějakou tu renovaci plastů a vyleštění chromových částí vozu a musím říct že to pěkně prokouklo, hlavně ty chromované prvky se opět lesknou jak při koupi vozu , měl jsem z toho dobrý pocit. Na celém voze jsem zašel jen 2 malé škrábanečky  a to na plastu u blatníku od srnky a cca 7mm na přední kapotě to se snad rozleští, uvidíme.

chrom.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...