Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

Zdarec, já mám od soboty novou 308 a rozměrů kol tam mám víc, ptal jsem se na to paní co mě auto předávala, podívala se na papíry od nějaké 3008 a taky tam byl jenom jeden rozměr, docela se tomu divila, ale proč to tak je asi ani vona sama nevěděla, takže tak.

Jinak přeju ať se ti to podaří nějak vyřešit a hodně km bez problémů.

 

IMG_20181020_1501452.thumb.jpg.15fdb1933d87bf83dbdfcbc54ac80bed.jpg

Upraveno uživatelem vozzyn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No som veľmi zvedavý na výsledok. Dnes som si otvoril aktuálny cenník 3008 a toto som sa v ňom dočítal: "Motorizácie nemusia mať povolené všetky uvedené rozmery pneumatík. Niektoré motorizácie nemajú k dispozícii žiadny alternatívny rozmer. Ohľadne rozmerov sériovo dodávaných pneumatík a alternatívnych rozmerov pneumatík povolených v závislosti od typového schválenia sa informujte u Vášho predajcu."

To asi hovorí za všetko

Upraveno uživatelem loque
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád stále jen nějaké omezení, motor si nemůžeš vybrat jaký by jsi chtěl, výbava taky nejde nakombinovat jak by jsi chtěl a teď už ani pneu co asi tak bude následovat. Začíná mi to připadat jako dřív kdy byl Favorit jen s jedním motorem a jedním rozměrem pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...