Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

Ja právě mám jen 18 , ale podle obchodní nabídky byli v ceníku 3 rozměry od 17-19 , ty 18 jsou 225/55 ale zimní jsem koupil 17 - 215/65 a ty bohužel v techničáku nejsou , ještě písnu na Peugeot a zjistím co se dá, ale problem by měl být jen na technické a tam půjdu s letními koly

Necituj předchozí příspěvky. Díky, Béďa - moderátor

 

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to neviem že prečo si vlastne kúpil kolesá pred tým ako si mal 100% isté že čo bude zapipsané v TP. Treba ale skúsiť kontaktovať zastúpenie peugeot, snáď ti povolia zápis toho rozmeru, keďže nižšie výbavy s tým istým motorom ten rozmer majú ako súčasť výbavy. Iné by bolo, pokiaľ by si mal iný motor (a väčší priemer brzd, to ale nepredpokladám že tam je rozdiel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak potom je to len nezodpovednosť predajcu a musíš ich žiadať o dopísanie. Akurát je to pre teba zbytočné vybavovanie a náklady navyše, ak už máš auto prihlásené :( Prajem veľa úspechu a snáď bude predajca ústretový a nebude sa vyhovárať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarin011

Podle mě je to také nezodpovědnost prodejce, já tam mám zapsány všechny rozměry a to jsem nic řešit nemusel, automaticky prodejce do mého TP nechal zapsat vše než jsem od něj TP dostal...no, je sice fakt, že jsem na TP čekal více jak tři týdny, ale jinak bez starostí:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tomu nerozumím , v technických datech na tento typ motoru a vozu jsou všechny rozměry, dnes jsem psal na oficiální stránky Peugeot , volal do různých servisních středisek jak to udělat s dopsáním dalšího rozměru a nic, bez úspěchu , prý to nejde, vůz byl homologován pouze na tento rozměr disků a pneu ende. Prý se od jisté doby píše do technického průkazu pouze  jeden rozměr , tak by mě zajímalo kdo má nový vůz, jaký má rozměr disků a pneu ve velkém technickém průkazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Jarin011 napsal:

Taky tomu nerozumím , v technických datech na tento typ motoru a vozu jsou všechny rozměry, dnes jsem psal na oficiální stránky Peugeot , volal do různých servisních středisek jak to udělat s dopsáním dalšího rozměru a nic, bez úspěchu , prý to nejde, vůz byl homologován pouze na tento rozměr disků a pneu ende. Prý se od jisté doby píše do technického průkazu pouze  jeden rozměr , tak by mě zajímalo kdo má nový vůz, jaký má rozměr disků a pneu ve velkém technickém průkazu.

Výhovorky blbých predajcov a administratívnych pracovníkov :bacha lebo je lahšie sa vyhovoriť že to nejde, ako reálne niečo vybaviť pre človeka. PS: ja TP stále nemám, takže u mňa je to tiež vo hviezdach ešte že čo tam bude napísané....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to nemusí být přímo vinou prodejce, ale nebude to novými schváleními pro Euro normu? Jedna výbava jeden typ(rozměr) kol. :myslim Někde jsem totiž četl, že výrobci teď nemůžou nechat schválit jeden model s různými motory, ale že teď se to dělá pro každou výbavu, pochopitelně i motor zvlášť. Proto by mě to i přišlo logický, když se to schvaluje z testů v provozu, že bude jen jeden rozměr pneu. Potom by těch možností daného typu vozidla bylo daleko víc a výrobci by se tím jen zvýšil náklad na schvalování a splnění euro normy, která platí od 1.9.2018. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Allure bude na těch 18kách, když jsou v základu. ;) Třeba GT Line má zase jen 19ky, to jsou ale jen moje domněnky. :myslim Vůbec bych se nedivil, kdyby to tak bylo. Navíc když Peugeot tvrdí, že jiný rozměr nejde. 

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...