Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jarinova nová 3008


Jarin011

Recommended Posts

Tak již zakládám nové téma , auto připraveno na sobotu v 10hodin k převzetí, potom zašlu i nějaké fotografie, jinak jsem šel do modelu 1,2l Puretech 96Kw s ohledem na roční provoz cca 10tkm , výbava Allure s manuální převodovkou, doplňkovou výbavou 3D navigace a střešní hliníkové nosiče, barva Oranžová Cuprite - Metalická

Tak snad bude sloužit ke spokojenosti celé naší rodiny co nejdéle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarin011 tesim sa s tebou ze uz auto konecne prislo do predajne. 

@loque neboj ani ja sa neviem dockat na moju 3008 1.5 BlueHDi 96kw s EAT 8 tiez farba hneda Cuprite vo vybave Allure. Okolo Sochaux jazdim 1x do tyzdna. A je tam novych 3008ciek pozehnane. Neni dna, aby som nestretol ist zo Sochaux aj 4 prepravniky aut smer Nemecko. Moja pride az koncom Novembra :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jarin011 Tak už je tu ten čas, dúfam že sa hneď pochváliš s fotkami novučkého voňavého autíčka.

Medzičasom sme sa aj my dočkali vytúženej informácie, včera auto dorazilo k predajcovi, obratom som hneď vyplatil akontáciu :D a prebratie je dohodnuté na utorok poobede, tak už rátame s manželkou dni :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po první malé projížďce jsou mé pocity velmi pozitivní a jsem z vozu opravdu nadšen,  ovladatelnost a řízení opravdu velmi příjemné i přes malinký volant, nerovnosti zvládá skvěle. co se týče motoru, zatím je v záběhu tak ho tak nevytáčím, snažím se do těch 3000ot/min ale nechá se vytočit velmi rychle , spotřebu uvidíme až časem ale zatím jsem spokojen, je pravda že při prudších kopcích to spolkne dost , ale při rovinatých cestách v povolených rychlostech je spotřeba opravdu na dobré úrovni. Jinak posílám pár foto , kde z různých úhlů vypadá auto pokaždé jakoby v jiném odstínu. Jinak jsem si auto dovybavil gumovou vanou do kufru, jinou přihrádkou v chladícím boxu a chromovým rámečkem kolem otvorů pro nápoje

 

IMG_20181006_155707.jpg

IMG_20181006_155720.jpg

IMG_20181006_155732.jpg

IMG_20181006_160227.jpg

IMG_20181006_160240.jpg

IMG_20181006_155808.jpg

IMG_20181006_160039.jpg

IMG_20181006_155831.jpg

IMG_20181006_155853.jpg

IMG_20181006_155910.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau tohle sem zjistova nedavno co me napsal clen clubu, tak to skus .Mám a popužívám. Funguje perfektně. Stáhni si nejnovější andorid auto a stačí spráovat s telefonem, navígace funguje google nebo waze. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-1-5810-release/ na českem GP není. musíš stáhnou apku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Jarin011 napsal:

Co mi zatím nejde je propojit vůz přes Mirror link s telefonem Honor 8 Pro, musím to zkoušet dál , jinak kniha jízd v mobilu je opravdu zajímavá věc jen paní se bojí, že její jízdy budu mít pod kontrolou :D

A nepokúšaš sa ho pripojiť iba cez BT? Treba to dať cez kábel a malo by to podla mňa fungovať, aj keď v androidoch sa nejako extra nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kemo napsal:

Cau tohle sem zjistova nedavno co me napsal clen clubu, tak to skus .Mám a popužívám. Funguje perfektně. Stáhni si nejnovější andorid auto a stačí spráovat s telefonem, navígace funguje google nebo waze. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-3-1-5810-release/ na českem GP není. musíš stáhnou apku.

jak to prosím funguje s tou apkou, jak a kam ji stáhnout  , zatím se mi to moc nedaří , to bude asi tím že s angličtinou si netykáme :bojim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak auto už s telefonem spolupracuje a třeba navigace Waze funguje jak má, ale jen přes kabel zatím , jinak z auta jsme nadšený a motor funguje pěkně ,  volant jsem si zvykl rychle a nemusím mít před sebou velký kolo, plánujeme delší výlet , tak potom uvidíme jak to jezdí, zatím jsou jízdní vlastnosti opravdu příjemné, v zatáčkách to sedí a zrychlení to má taky supr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...