Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otackomer P205


Blackrider

Recommended Posts

Hehe caf kolego moj pripad ja som ale celu kasnu prehodil p205xs 1.6 benzin monovstrek na smetisko nik ho nexce a do toho diesel 1.9. Cidlo na zotrvacniku mas ? a potrubujes tu krabicu co je v kastliku spolujazdca na ERG ventil inak to nepojde z cidla idu iba kladne impulzi a ten otackomer to nexce zozrat bere iba origos sinusovku +/- impulz tam musi bit to prve robi ta ERG jednotka donej ide kladni impuls a z nej uz sinus co zozere otackomer bola to zabava to spojazdnit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blackrider:

Len sa nedaj domna tu tez hstili kade co uz som xcel creva vykuchat a prerobit elektroniku v tom otackomeri vysledok nefunguvalo, to mozno starsie peginy co nemaju ECU ale karbec maju inu elektriku ale mne to neslo na cidlo z benzina original zapojenie toho otackomera ani na cidlo z diesla, to ja na ten ERG ventil az ked som kopec scem porovnal zistil som ze cidlo vobec nejde do otackomera ale do ECU a nema to priami spoj cidlo>otackomer, to ECU tez dako konvertuje ten signal z cidla tak abi to spracoval otackomer az jedna scema z P605 co ma tez egr ventil tam so to vcmuchal jak to je zapojene pospajal draty a na druhi pokus az doterz funguje, prvi pokus bol malo zastrceny snimac povolit a pritlacit az na doraz a chlpok naspet nech to nedrhne a jede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...