Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde načíst ŘJ na 406 1.8 16v 81kw


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

Mám dotaz. Není tu nějaký brňák, co ma 406 1.8 81 kW takže starý model? Moje auto jezdí vcelku v pohodě, ale řeším jeden problém. Je předělaná na LPG a na benzín za studena se dusí než se ujede tak 200 m. Vim, že to na LPG takhle může zlobit, ale navíc za jízdy pod 2000 otáček se rozsvítí kontrolka motoru. Byl jsem s tím na diagnostice, ale je problém se s ŘJ spojit. Našel jsem servis, co má diagnostiku, která se s touto ŘJ dokáže spojit, ale je ve francouzštině a v tom servisu nikdo francouzsky neumí. Proto hledám někoho se stejným autem, kdo by za nějaký drobný peníz mohl dojet v předem domluvený čas do servisu, kde by se vymenila ŘJ aby se zjistilo které čidlo zlobí nebo hledam někoho, kdo umí francouzsky a pomohl v servisu s překladem diagnostiky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@vladosr Byl jsem s tim ve ctyrech servisech, kde meli redukci. A jak jsem psal. V jednom jim to nacetla nejaka diagnostika, kterou nepouzivali, protoze je ve francouzstine. Zbyvajici servisy meli jak original diagnostiku na Peugeoty, tak uplne obycejny.

A 406 stary model nema imobilizer. Ma klavesnici.

@krtek 2mozna mas pravdu a mozna to taky napise zavadu jinyho cidla. Myslim, ze je normalni, ze se to zkusi napred napichnout na diagnostiku a podle toho, co to napise ( kdyz to napise) se uvidi, co dal. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaku mas rj motora Bosch?

aha tak nic mas rocnik 2003 ja ze este stary model 406

ale potom mi nejde do hlavy preco spominas 30 pinovu redukciu tu na rocnik 2003 isto nepotrebujes

ci mas tary model? lebo v profile mas 2003

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam dve 406. Sedana 1.8 81kW, rok 1998 (je to teda spis auto moji zeny) a ja jezdim s kombikem 2.2 hdi 2003. Tento problem mam na tom sedanovi. Ridici jednotka je od Bosche. Toho sedana si kupuje kolega. Vi o tomto problemu, ale i tak  bych to chtel vyresit, nez mu ho dam.

Upraveno uživatelem Autoškolič Dodo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...