Jump to content
Sign in to follow this  
Béďa

Emil Frey Select změnil trh ojetých vozů v Česku k lepšímu, nyní otevírá další prodejní místo

Recommended Posts

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh sice teprve letos na jaře, ale již po půl roce jeho aktivního působení je zřejmé, že se mu podařilo splnit hlavní úkol – změnit tuzemský trh ojetých vozů k lepšímu. Ve své snaze pokračuje uváděním dalších novinek a inovací, které vždy zcela korespondují s dlouholetou filozofií švýcarských majitelů a jsou orientovány jednoznačně ve prospěch zákazníků.

 

Švýcarská rodinná firma Emil Frey, která je největším automobilovým prodejcem v Evropě, odstartovala letos v březnu svůj nový certifikovaný program prodeje ojetých vozů se zárukou pod názvem Emil Frey Select. K dosavadním dlouholetým značkovým programům Citroën Select a Peugeot vyzkoušené vozy tak přibyl silný partner, který má ve své nabídce (www.emilfreyselect.cz) zhruba 800 vozů všech značek. Ze spolupráce s Emil Frey Select synergicky profitují oba zmíněné značkové programy a společně díky tomu letos vykazují na trhu ojetých vozů v Česku velmi solidní výkony. Celkem se v rámci těchto tří programů od ledna do srpna prodalo 2196 vozů, což je potvrzením toho, že obchod s prověřenými a kvalitními ojetými vozy pod křídly Emil Frey Select nabral od uvedení programu velmi rychle dynamický růstový směr.

Ke třem dosavadním pražským prodejním místům (Praha 5 – Pekařská ul., Praha 9 – Kolbenova a Černý Most) přibyl nově i velký prodejní areál Car Park Hostivař v Praze 10 v Pražské ulici, což je další významný krok na cestě ke spokojeným zákazníkům. V rámci programu Emil Frey Select jsou ojeté vozy v nabídce rozděleny do tří skupin – Roční vozy, ty tvoří nadpoloviční většinu nabízených automobilů, dále pak kategorie Comfort a Economy. Pro všechny je samozřejmostí před zařazením do prodeje pečlivá technická kontrola s certifikací a minimálně roční celoevropská plnohodnotná záruka a asistence. Každý vůz zařazený do prodeje v rámci Emil Frey Select je zájemcům rovněž k dispozici pro okamžitou testovací jízdu, dalším bonusem je nabídka výkupu stávajícího vozu.

Jako nová značka na trhu ojetých vozů, se Emil Frey Select také intenzivně snaží o zvýšení všeobecného povědomí o programu a jeho produktech. V toto směru je jednou z jeho nejvýraznějších aktivit exkluzivní automotive partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha, jež bylo uzavřeno letos v červenci. Díky obrovské fanouškovské základně a popularitě fotbalu u nás, se znalost značky Emil Frey Select mezi veřejností velmi rychle rozšířila. Je to logicky nutný předpoklad k tomu, aby se Emil Frey Select stal záhy přirozenou první volbou každého, kdo uvažuje o výhodné koupi kvalitního ojetého vozu bez rizika a zejména s přístupem, který v Česku nemá svou úrovní a dodržovanými standardy obdoby.

Zdeněk Fořt, ředitel divize ojetých vozů Emil Frey: „Po půl roce fungování programu Emil Frey Select v Česku mohu s radostí konstatovat, že vstup na tuzemský trh ojetých vozů se povedl dle našeho očekávání. Úspěch Emil Frey Select vychází z toho, že stále více českých zákazníků hledá při koupi ojetého automobilu seriózního a férového partnera, který jim nabídne zcela transparentní přístup a poskytne jim takové služby a kvalitativní standardy, jež si nezadají s úrovní prodeje nových osobních vozů. A to jsme stále jenom na začátku…“

2180920_002_LQ.jpg

2180920_005_LQ.jpg

2180920_012_LQ.jpg

2180920_014_LQ.jpg

2180920_016_LQ.jpg

2180920_025_LQ.jpg

2180920_030_LQ.jpg

2180920_032_LQ.jpg

2180920_037_LQ.jpg

2180920_038_LQ.jpg

2180920_065_LQ.jpg

Edited by Béďa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodejce na Kolbence znám velmi dobře a jsem ráda, že to i ty vidíš úplně stejně. V Car parku jsou hlavně lidi co tomu fakt rozumí. A hlavně je to obrovské parkoviště, kde si můžete vybrat z 90% Citroënu a Peugeotu a 10% jiná auta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...