Přejít na obsah
markus.ved

varovné hlášení displeje

Recommended Posts

Ahoj všem.

Občas během jízdy mě na displeji vyběhne po dobu cca 2vteřin nějaká kontrolní hláška(stop tool ....), kterou ani nestihnu pořádně přečíst a hlášení zmizí. Auto mi najednou začne při podřazování chcípat- chvíly. Podle uživatelského manuálu v nabídce nastavení  nemám možnost čtení žádných hlášek a ani v manuálu nejsou uvedeny. Několik hodin jsem hledal na webu a nic.

Pomůže mi někdo nasměrovat správným směrem?

Jedná se o Peugeot 308 1,6VTi r.v. 2008, který mám už rok a postupně řešim všechny problémy, který u těchto motorů jsou, zde často řešeny(špatné starty za studena, spotřeba oleje, atd.)

Děkuji všem za případnou užitečnou radu.

 

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nepíšeš kolik to má natočeno, ale může být problém s rozvody. Doporučuji ti zajet někam, kde mají originální diagnostiku Peugeot, potom teprve něco řešit. Bez přesného určení chyby nemá smysl nic vyměňovat. U těchto motorů bývá problém s natažením rozvodového řetězu a potom to dělá všemožné problémy jako třeba kolísání otáček, špatné starty atd.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Předem díky za odpověď.

Najeto má 128000km-nemám servisní knížku a předpokládám, že všechny problémy směřujou k těm rozvodům, které asi nikdo neměnil. Jinak všechny základní věci jsou měněny, včetně teplotního čidla(2x), termostatu, svíček atd. Každou chvíly diagnostika ukazuje chybu -koherekce výfukový ventil.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak asi ty rozvody udělat co nejdřív, všechno tomu nasvědčuje, že je nejvyšší čas.Ta hláška sice může být i jiný problém, ale nejspíš to bude rozvodem, takže za mně nové rozvody.

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×