Jump to content

Pneu-Leto sa blizi

fijalka
 Share

Recommended Posts

Guest Miloš306

Ja tiež budem kupova? na jar nové na svoju 306-ku a momentálne u mňa vyhrávajú Goodyear Hydragrip 185/60 R14.

Pozeral som aj nejaké nemecké testy a na mokrom boli asi v tejto kategorii jedny z najlepšich.

A neboli ani take drahe, podľa mňa, dobrý kompromis medzi kvalitou a cenou! Skôr si myslim, že sú to výborne gumy za prijateľnú cenu.

Na www.najlacnejsie-pneu.sk ich maju za 1771,- Sk s DPH.

Skus pozrie? aj testy na: http://www.e-pneu.cz/testy_pneu.php

Takze ja vravim: Goodyear Hydragrip :super

:papa:papa:papa

já jezdim v létě jen na Michelin Energy a v zimě na Dayton(od Firestone). Na těch zimákách jezdim druhou sezonu a ubyli tak tři milimetry a nekloužou, ujedou fakt moc, a hlavně jsou tichounký jako ty micheliny. Ale až budou mít svá léta nebo milimetry za sebou,koupim na zimu michelin. To je fakt třída. A jestli chceš levný kvalitní gumy, kup si Kormoran(patří pod michelin). Stejná kostra ale trochu horší guma nahoře. Cena okolo 800 Kč ve 13\". Fakt nejsou špatný. Hodně pneuservisáků je doporučuje. A nekupuj Barum,Matador a Debica. Dá se to srovnat s protektorama z Makra.

Už jsem to opravil. Místo kormoran mělo být matador. Páč jsem to psal když jsem se ráno probudil po mírném opojení metlou lidstva alkoholem

[upravil dne 12.2.06 Dafe]

Původně zaslal: Dafe

já jezdim v létě jen na Michelin Energy a v zimě na Dayton(od Firestone). Na těch zimákách jezdim druhou sezonu a ubyli tak tři milimetry a nekloužou, ujedou fakt moc, a hlavně jsou tichounký jako ty micheliny. Ale až budou mít svá léta nebo milimetry za sebou,koupim na zimu michelin. To je fakt třída. A jestli chceš levný kvalitní gumy, kup si Kormoran(patří pod michelin). Stejná kostra ale trochu horší guma nahoře. Cena okolo 800 Kč ve 13\". Fakt nejsou špatný. Hodně pneuservisáků je doporučuje. A nekupuj Barum,Kormoran a Debica. Dá se to srovnat s protektorama z Makra.

Ted te trochu nechapu:Pises jestli chceme levny gumy at koupime Kormoran,ale pak pises:A nekupuj Barum,Kormoran a Debica...sem z toho volaky zmeteny:myslim

Původně zaslal: Dafe

já jezdim v létě jen na Michelin Energy a v zimě na Dayton(od Firestone). Na těch zimákách jezdim druhou sezonu a ubyli tak tři milimetry a nekloužou, ujedou fakt moc, a hlavně jsou tichounký jako ty micheliny. Ale až budou mít svá léta nebo milimetry za sebou,koupim na zimu michelin. To je fakt třída. A jestli chceš levný kvalitní gumy, kup si Kormoran(patří pod michelin). Stejná kostra ale trochu horší guma nahoře. Cena okolo 800 Kč ve 13\". Fakt nejsou špatný. Hodně pneuservisáků je doporučuje. A nekupuj Barum,Matador a Debica. Dá se to srovnat s protektorama z Makra.

Už jsem to opravil. Místo kormoran mělo být matador. Páč jsem to psal když jsem se ráno probudil po mírném opojení metlou lidstva alkoholem

[upravil dne 12.2.06 Dafe]

No nevim jestli Michelin na zimu je ta spravna volba v testech jsou az na 8 miste a nepocitam tu cenu:bojim.Takove Goodyear nesjsou vubec spatne:DMuzu doporucit

Pneuservisak je tiez proti Nankang EX601 185/60 R13 tez ma P205 ale gti 1.6 on je zas zastancom Kleber zevraj to patri tiez k MIchelinu a na mokrom drzia ako prilepene, ono 205 je fakt lahke afto aj ked je v tom bago diesel, na mokrom to smika jak das asi na kazdej gume ?

Este mam zalusk ak vrazit viac penez tak do gum Uniroyal R680 175/65 R13 jazdi na nich dakto ?

Chuck: Pneu NOKIA skutečne existujou - já je mám na letních plecháčích (rezervě)

Jinak co se týče výběru pneu - to je velmi ošemetná věc nemá vůbec cenu psát sem dotazy typu: \"Jáké pneu doporučíte\" protože je to čistě individuální věc. Každý má jiné osobní zkušenosti s danou značkou atd. atd.

Já za sebe můžu doporučit nebrat MATADOR - jsou to šmé (tedy můj osobní názor:D. před 2ma lety jsem jedny sjel během 5 měsíců). Doporučit můžu Firestone Firehawk (opět můj osobní názor).

Chce si to každopádně spočítat kolik km ročně najezdíš, zda-li má cenu kupovat gumy, kdy jedna stojí třeba 2000,- jestli to má význam, když najezdíš třeba jen 5000km atd. je prostě hodně aspektů pro a proti....:papa

Moj pripad je cca 18000 km rocne zimne mam Debica a tez mam s nimi cool skusenost jak teraz parkrat padlo hodne snehu v Blave pohoda ani raz som nikde nezostal dokonca som z tou mojou zehlickou (tak volaju P205 kolegovci ked ma chcu nasrat) vitahoval jedneho fraju z pasotom 1.9TDI, mi to neslo do hlavi tam kde som ja presel on ne, parkujem v praci kde sa neudrzuje parkovisko a no problem favority a feldi tam hrabali jak salene aj tlacit bolo dost casto treba :)

A leto tak 75% jazdim po Blave zvisok smer Komarno > cesta sialencou (Samorin - D. Streda bezne sa tam jazdi 110-150 km) potom Levice a Zvolen po dialnici nechodim a do Nitri po starej panelke to je test na tlmice :( hrk, hrk, buch, buch. atd.