Přejít na obsah
Béďa

Peugeot rozšiřuje sortiment přenosných elektrických nástrojů

Recommended Posts

Společnost Peugeot uvádí na trh osm nových akumulátorových nástrojů. Jedná se o příklepovou vrtačku, vrtací kladivo, kotoučovou pilu, vykružovací pilu, kruhovou brusku, úhlovou brusku, odstraňovač nátěrů a multifunkční nástroj. Pod jejich elegantním a moderním designem je podepsáno designérské studio Peugeot Design Lab. Peugeot, rozšiřuje svůj sortiment akumulátorových nástrojů a navazuje tak na svou historii. Tyto nové nástroje budou v prodeji od listopadu a od 19. září je možné si je prohlédnout na stánku Peugeot na veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru.
 

Peugeot zde představuje osm nových akumulátorových nástrojů pro profesionály. Mají výměnné baterie umožňující bezproblémovou práci. Příklepová vrtačka a vrtací kladivo jsou schopné provrtat nejodolnější dřevo a beton. Pečliví kutilové ocení osvětlení LED na kotoučové pile a laser, kterým je vybavena vykružovací pila pro přesné řezání. Kruhovou brusku lze uchopit z boku nebo shora. Sortiment doplňuje úhlová bruska, odstraňovač nátěrů (před mořením) a multifunkční nástroj, které umožňují řezání, vrtání a broušení jakýchkoliv ploch.

Designéři studia Peugeot Design Lab vdechli každému z těchto nových nástrojů moderní vzhled a ergonomii. Jejich elegantní styl zdůrazňuje jejich robustnost a kompaktnost. Barevná kombinace je inspirována dvoubarevným provedením „Coupe Franche“ (ostrý řez), které se používá u vozů Peugeot SUV 3008 a 308 GTi. Rukojeť z dvojího materiálu, která je k dispozici na většině nástrojů, zajišťuje pevnější držení a poskytuje optimální uživatelský komfort.

Tyto nové akumulátorové nástroje Peugeot doplňují nabídku, která byla poprvé představena a v  polovině roku 2017 tvořily ji doposud nástroje Energy Drill (vrtačky a šroubováky). Nabídka posiluje postavení společnosti Peugeot Outillage na stále rostoucím trhu přenosných elektrických nástrojů. Peugeot, který začal vyrábět čepele pil již v roce 1810, tak s novou řadou nástrojů navazuje na svou minulost.

Nová řada nástrojů Peugeot byla veřejnosti představena 19. září na veletrhu užitkových vozidel v Hannoveru společně s novým vozem Peugeot Partner. Do prodeje se dostane na konci roku.

Veškeré informace o Peugeot Design Lab naleznete na adrese www.peugeotdesignlab.com.

Zákulisí projektů Peugeot Design Lab na Instagramu: @peugeotdesignlabPeugeot Design Lab na Facebooku:  www.facebook.com/peugeotdesignlab

Veškeré produkty butiku Peugeot naleznete na stránkách https://boutique.peugeot.com.

Veškeré informace o Peugeot Outillage najdete na stránkách http://www.peugeot-1810.com.

PEUGEOT_Powertools_2018_001.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_002.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_003.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_004.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_005.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_006.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_008.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_009.jpg

PEUGEOT_Powertools_2018_012.jpg

Sdílet tento příspěvek


Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

×