Přejít na obsah
Espero

Esperovo Dacia Logan

Recommended Posts

Pro běžné denní jezdění mám asi 2 roky Dacia Logan sedan 1,2 16V z r. 2011, koupil jsem to jako zánovní vůz se 24 tisíci kilometry na tachometru, dnes to má 62 tisíc. Byl to docela kauf, ve slevě u AAA za 84 tisíc. Neboli za 50 % ceny technicky nové auto. Měla to nějaká ženská invalidka z Budějovic. Celé to bylo takové jako zatuhlé, jak to téměř nejezdilo, muselo se to rozjezdit, povolit.

No a dneska jsem zjistil, že mi auto obešel vandal, nevím kdy ani kde, asi někdy mezi středou a pátkem, jezdím s tím do práce a přes den to stojí v Praze na Stodůlkách. Klíčem objel oboje pravé dveře, na levých takovou silou, že jsou po celé délce toho vrypu dveře promáčklé, na pravé straně menší vryp, ale zase udělal loktem lavórek v ploše dveří. Na levých předních pak udělal vryp na sloupku podle okna. Opravit to vše půjde asi jako po kroupách, ale s lakem to bude horší. Asi budu muset se dohodnout s pojišťovnou na plnění z havarijka. Kdybych to nechal přes zimu, dala by se do toho rez. Zřejmě mu vadilo, že mám původní českobudějovické číslo.

Fotky v den nákupu, já mám všechny vozy červené.

Logan_sedan_2_WEB.jpg

Logan_sedan_3_WEB.jpg

Logan_sedan_4_WEB.jpg

Logan_sedan_6_WEB.jpg

Upraveno uživatelem Espero

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku