Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stříkání dutin.


Jirika

Recommended Posts

Zdravím, chci si po 6-ti letech nastříkat dutiny , ale nevím ,kde jsou otvory pro stříkací trysku. Ve všech 4-řech dveřích je kulatý špunt, tak do dveří se asi dostanu. Ale nevím kde se dá dostat do dutin prahů, a kde jsou otvory v 5-tých dveřích. Neví někdo kudy se tam dostanu, vrtat díry nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tu plastovou záslepku v prahu nevidím, teď se ochladilo, tak to asi už letos nestihnu stříknout.  Ale po 6-ti letech by už  to chtělo.Tak se aspoň podívám ,až budu přezouvat kola, jak sundat to plastové nadkolí, ať vím, jak to  stříknu  na jaře. V 5-tých dveřích není žádná ucpávka, jen asi dva vypínače nebo prožinové dorazy.(takové celkem velké kulaté něco chráněné gumou a jde to stlačit), ale nepovedlo se mi to zdemontovat. Přes odtokové díry to nejde , jsou ůzké a nevleze tam tryska. Já mám 5-té dveře z kovu, ne z plastu.(aspoň myslím, na plast to nevypadá.)

Upraveno uživatelem Jirika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby mělo stříkání dutin smysl, musejí být dutiny suché :roker, takže ideálně v létě, nebo nechat auto ve vypalovací peci v autolakovně vysušit přes noc--tak jsme to kdysi v servisu dělali...

vystříkávat vlhké dutiny karoserie je k ničemu, jinak po 6. letech by to už fakt chtělo dutiny udělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...