Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

před 20 minutami, h4wk3y napsal:

@StibTo pozdě začal a brzo skončil :D... Co k tomu víc říct?

No ono mi to jakože i tak stačilo, stihl jsem do toho odhadem tak 7 velkých Plzní, doma jsme byli někdy o půl 10 a já to v 10 zalomil :D

Ale je fakt, že mě ta cifra co jsem pak měl platit docela zarazila. Nicméně večírek jsem si tím zkazit nenechal a to ani zpětně :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no když může být panák Diplomatico (co stojí láhev 900,-) být v centru Prahy za 99,- myslím že by tady mohli mít panák za méně. Ale co už. Příště si ho tam za tuhle cenu nedám (a jde o princip, ne o to, že bych na to neměl) :)

EDIT: Nevím, jak který, ale Don Papa 40% 0.7L stojí taky běžně 900,-

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak - tu je kotel fotek - užíval jsem si sekvence :D...

Dík zapnutému HDR je něco semtam rozmazáno, ale nějaká slušná se tam semtam najde.... Jsem líný to promazávat, takže se jedná o .zip 1,2GB...

 

https://roboshare.cz/download/e10c13ab2a00b6dd227735c4bb709a2a/pc-vanocak-zip

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Péťa  No, tam ta láhev vypadala sice malinko jinak, nicméně ano, přesně tenhle se dá sehnat (eshop) za 860, tedy nepatrně levněji, než například Diplomatico :)

 

Tenhle

image.png

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, StibTo napsal:

No ono mi to jakože i tak stačilo, stihl jsem do toho odhadem tak 7 velkých Plzní, doma jsme byli někdy o půl 10 a já to v 10 zalomil :D

Ale je fakt, že mě ta cifra co jsem pak měl platit docela zarazila. Nicméně večírek jsem si tím zkazit nenechal a to ani zpětně :roker

No Radka mela 4x Captain Bucanero ktery stoji bezně 400 lahev a cena 140, za panaka hodně prekvapila. No ale co, hlavne ze bylo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Péťa napsal:

Projel jsem je, paráda. Jednotná trička vedení - skvělý nápad. Jinak vás tam bylo opravdu pomálu :( Ale třeba @Medvěda s @Pavlíkem jsem nečekal, moc se zde neukazuje 👍

Medvěd se rozhodl asi 2h pred zacatkem kdyz jsme s nim byli na obědě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veverkovic rovněž děkuji za super pecka akcičku, my s ženou jsme si s vámi hezky poklábosili a vůbec a ze všeho nej bylo to štěstí Bejby_Veverky, která si to užila víc než na max. 😉 Díky moc a zas (snad) brzy!

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem se taky probral :D Po zelené smršti na Kokoříně jsem si zvykl účty zpětně neřešit, tentokrát se aspoň pilo kvalitně a vkusně ;)  

Děkuji novému vedení za opravdu milé překvapení v podobě odměny a plakety za práci pro klub. Příjemné a nečekané! :super

Dále děkuji za skvěle zvládnutý sraz, všem zúčastněným za perfektní atmosféru a doufám, že se příště sejdeme zas a třeba i v hojnějším počtu :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice opožděně, ale  chtěl bych poděkovat vedení za super strávený víkend a znovu shledání všech.. :) @KoudaK já též děkuji za skvěle naladěný pasažéry a na příště slibuju že  budu mít v autě minimálně dvě sady plast. příborů. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Laďa napsal:

Ty polokošile co mělo vedení by mohly být i v e-shopu.

Souhlas, po vyprání je mohou hned nabizet, zamlouvám si tu od Weri605, ta jediná mi bude  :D

Jen nevím co s tou jmenovkou :D

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...