Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Díky za moc povedený večírek. Nastavili jste si laťku hoďně vysoko. :super Jinak cesta domů v poho za 2h10min. ;)  Tak zase příště a díky moc za všechny dárečky, přání a za dohled nad tím naším rarachem. :D:papa

PS: Nejsme jen fórum!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím návrat domů a rád bych vedení/pořadatelům poděkoval za velmi dobře připravenou akci :super 

Bylo to pěkně strávené odpoledne-večer. Jídlo moc dobré a bylo ho až až. Dárků "ranec" a to, že mě klubáci nechali vyhrát soutěž do teď nechápu :aut 

Zvláštní poděkování bych rád směřoval k udělenému ocenění. Nikdy by mě ani nenapadlo, že bych něco takového někdy obdržel. Strašně moc si toho vážím a děkuji za něj. Udělalo mi to opravdu radost :) 

Cena i medaile půjdou vystavit k ostatním trofejím!

Všem krásné Vánoce, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku :papa 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi děkuji za super sraz. Jako nové vedení, klobouk dolů 😊

Dostat, tak sladké ocenění je pro mě velká čest. Moc vám děkuji. 

Jinak ty medaile za výhru, perfektní nápad. Lepší než jakákoliv jiná cena. Jsou nádherné 🤗🤩

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky chci poděkovat, bylo to moc fajn!

Jídla kotel, soutěže fajn, příprava pro děti taky parádní a ocenění pro bývalé činovníky super nápad! Klubákům díky za dárečky :-).

 

Zároveň ještě jednou díky @MJSytic za přívoz i odvoz...

 

Všem krásné svátky a hodně štěstí a zdraví do nového roku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych rád poděkoval všem, kdo dorazili! Chtěl bych poděkovat kolegům a kolegyním z vedení. Sice někteří odjeli dříve, ale i tak jsme vše zvládli  a užili si doufám pohodový večer! Snad Vám vše chutnalo, líbilo se tam a budete stále jezdit v hojnějším počtu na srazy! 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já s Martinou už jsme doma,@kloupec406 se ještě někde courá na cestě k domovu.. Jinak díky Peťane za báječný svezení..

Dále by jsme chtěli poděkovat vedení za zorganizování super vánočního večírku. 

Tak pa pa příště... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My už jsme taky doma, teda já jsem doma, Radka je v cukrárně. D1 v pohodě, skoro prázdná takže super, na Vysočině je sněhu jak v pohádce, až se stromy klaní k zemi.

Večírek super, ovšem nedostál svému jménu, spiše to bylo vánoční odpoledne :D, musite se polepšit, všichni odpadli po 19h a vydrželo jen vedení a pár jedinců za podpory jižní Moravy. :)

Medaile pujde do naší Peugeot vitríny, fakt se povedli, každymu se to líbí. Kdo neví, tak takhle vypadá

20181216_131158.jpg20181216_131207.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při pohledu do peněženky si neodpustím malé rypnuti - lokalita jako je tahle to by člověk očekával lepší ceny. Rum Don Pa Pa byl sice výborný, ale tak výborný aby panák stál 140 korun zase ne. Platil jsem "rundu" tedy 7 panaku a jelikož jsme odjížděli (bylo to tak v plánu) okolo 20:30 stihl jsem vypít tedy "otočit" jen 2 nebo 3... 😃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...