Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Já se omlouvám, rád bych přijel a pobavil se s vámi, ale mám menší zdravotní problémy. :nevim

Snad to vyjde příště. :myslim

Užijte si to tam a moc se nepřejídejte, není to zdravé :D

@KoudaK,tvargle a Tvůj uzený bůček mám rád :roker :super 

Všechny vás zdravím :papa

Upraveno uživatelem Pepito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Lucy sv 24 napsal:

No a co vlastně @Pepito a @Scratch? Ty nás na večírku svou přítomností nepotěší?? Zrovna se Scratchovýma dětma jsme počítali 😋 A Pepito to je takovej inventář všech srazů 😉 ... Takže přijedete?? 🙂

Se Scratch to můžeš zkusit vyřešit přes SZ, popohnat či namotivovat. Já už to (neúspěšně) zkoušel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lucy sv 24 rádi bychom, ale momentálně nám udělal čáru přes rozpočet finanční úřad a vzniklé penále. V kontextu s tím, že na jaře budu dělat na chalupě komplet novou elektriku a při tom bordelu asi rovnou budu muset udělat i novou podlahu a kuchyň. Měl bych pokračovat se stavbou plotu a parkovacího místa. V Praze mne čeká zbourání staré kůlny (možná spadne sama) a stavba nové a taky odešel bazén, čeká mne i drobná úprava auta, takže jsme prostě s Adélou dali STOPKU všemu, protože potřebujeme dost došetřit a nechceme si půjčovat :(, odpískali jsme v zimě i lyže, takže tak :( Prostě se toho sešlo opravdu hodně na příští rok.....

Moc si to tam užijte :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...