Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna žárovky


Danny308

Recommended Posts

Ahoj, budu sice za blbce, ale zeptám se. Chci vyměnit žárovky potkávacích světel za výkonnější. Bohužel jsem se zaseknul na tom, že mi nejde sundat konektor, co je na žárovce. Zkoušel jsem ho vytáhnout, ale nedaří se a nechci to urvat i se sponou. Díky předem za radu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě zaber a klidně zaviklej. :cool: Může být zatuhlý a ta spona jen tak nepovolí.

Nevím kolik místa je u Tvého motoru na levé straně ,ale u 1.6 hdi tam je tak 4cm místa mezi světlem a pojistkovou pixlou, takže držím palce :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe musím říct, že Night Breakery svítí výborně. Největší rozdíl si pamatuju ještě u Feldy (dááávno:)), tam s obyčejnáma žárovkama bylo vidět velmi špatné, s NB to bylo jak ve dne. Pamatuju si, že jsem zapomínal zapínat dálková světla, jak dobře to svítilo.:D Na staré 308 jsem je ke konci měl taky, taky byl rozdíl velký, ale už ne tak výrazný. Holt lepší světlomety, tak to svítilo slušně i s obyčejnýma žárovkama.

Druhá strana mince je, že ty žárovky vydrží tak rok úplně maximálně, spíš půl. Prostě na podzim koupit a na jaře měnit za nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...