Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena rozvodov


smero

Recommended Posts

Zdravím 

 Má niekto skúsenosť z výmenou rozvodov na svojom aute?Mám nabeháte 40 000 km a auto má skoro 6 .rok .Interval by mal byt  10 rokov alebo  180 000  km len neviem či to nie je veľa .Pozeram aj koncovú cast výfukového potrubia lebo je komplet hrdzavá ale okrem originálu som sa  k nejakému lacnejšiemu neoriginalnemu nedopátral Aké sú vaše skúsenosti Je to 301 1,2 r.v. 2013 Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidím, že najedeš ročně ještě méně než já, takže bych taky doporučil se nejméně 4 roky o rozvody nestarat--interval je opravdu 10 let, pak bych na tvém místě vyměnil jen řemen, protože motor pravděpodobně nebude mít najeto ani polovinu z udávaných 180 tisíc...

jinak výfuk mi na nové 207 zreznul jak liška ze jediný rok :(, asi kvalitní matroš...

P7150023.JPG

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 roky později...

Já jsem měnil teď rozvody při 135k km a přesně 6ti letech. Možná bych příště volil tak ve 120k km.. Pocitově drobné rozdíly cítím. Ve 40k km bych to nedělal. Co se týče toho výfuku, tak u nás v Třanovicích je firma EKO-RAJ, bráchové Poláci, kteří vyrábějí výfuky z nerezu, dělají vše co se týče výfuku. Už dva roky zpět mi říkal, že podroby výfuku na 301 ještě neexistují, ale že za cca 6000kč by mi výrobil komplet výfuk mimo svody z nerezu v dvojnásobné tloušťce. 

Koukni na ně a ozvi se jim. Třeba ti pomůžou. Já mám už první vrstvu na zadní části výfuku prorezlou a děravou (po 4letech), ale říkali mi, že ta druhá vnitřní vydrží déle 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...