Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholusky - v Transkempu - Poděkování + fotky


Recommended Posts

V 23. 9. 2018 at 13:36, Verysek napsal:

Užila jsem si to. Motokáry super, ale radši bych se vyblbla s 308 GTi na okruhu, to by my šlo líp, takže příště sraz navrhuji v Mostě :D 

Musím říci, že kdyby někdo věděl jak se za rozumný peníz dostat s autem na okruh a tam si se svým autem zajet pár koleček bez obav , že v zatáčce trefím strom :( , tak to bych byl vděčný.  :super

To by mohlo vyjít, kdybychom to domluvili jako klub třeba na hodinku ( 2x 20 minut á 10 až 15 aut ) Konečně bych mohl zjistit jak se auto chová, když je trošku náročnější situace.

Nejde mi ani tak moc o závodění, ale třeba "losí test" resp. prudký úhybný manévr ve vysoké rychlosti,  průjezd zatáčkou pod "plným" plynem a pod.

No a jinak toto téma je poděkování, takže stručně, protože ti přede mnou už to vlastně popsali :mrk :  Bylo to fajn, ostatně jako všechny srazy, kde jsem zatím byl !

Mimořádné poděkování patří  @žabi   Žabimu a jeho "analogové" navigaci, která by si měla aktualizovat mapové podklady.  :D  Díky ní jsem si vlastně prohlédl celý Plzeňský kraj, naučil se otáčet a couvat v křižovatce, vůbec obecně couvat a odbočovat a tak :papa.

Výmluvy na černou kočku přes cestu jsou plně oprávněné, stejně tak jako "něčí" výmluvy, že nemůže už jet sprint protože nemá benzín :D   

Ze stejného důvodu jsem daroval svoji třetí jízdu na motokárách @h4wk3y  , protože mne kupodivu neboleli ruce, ale bylo mi zle.  :blicismajlik     Ruce mne boleli až v neděli večer :roker

Takže ještě jednou - díky @Pe.Tr a spol.

Upraveno uživatelem Klemoň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, SV 24 napsal:

@Ota : takovou cenu jsem ani já nečekal! a koukal jsi na vše co tam měli? ;)

To byla ta aukce minulý víkend v Sochaux, tady je odkaz na výsledky http://www.leclere-mdv.com/html/index.jsp?id=92912&lng=fr&npp=10000

snad bude fungovat, auta začínají od lotu 201, některé ceny jsou opravdu zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...