Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholusky - v Transkempu - Poděkování + fotky


Recommended Posts

Tak já s Radkou taky děkujeme za prima sraz, jen nám to nevyšlo uplně jak by mělo s tím Radčiným pozdějším příjezdem, ale jinak super.

Cestou domů hrad Radyně a pak procházka lesem na houbách, přivezli jsme domů hříbky a babky :D

 

Fotky někdy odpoledne nebo tak nějak.

A pro ostatní, fotky patří do GALERIE, sem do vlákna se dává jen ochutnávka. Počkame ale než Schreek vytvoří přislušnou složku pro 51. sraz, potom tam pod svym nickem mužete nahrat fotky

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje foto tady. Doporučuji Seřadit podle: Caption

Nejde to nahrát ve Firefoxu, po asi 10 až 20 souborech to přestane nahravat a po dlouhé době to vypiše chyba -200. V Microsoft Edge to šlo normálně.

 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Péťa napsal:

Napíšeš zavináč: @ a pak pokračuješ psaním nicku. Ono Ti to nabízí výběr, klikneš na toho správného ;)

Bohužel to tak nefunguje každému.  Já musím například napsat zavináč, pak alespoň jedno písmeno ale klidně i více, to odmazat až k zavináči, ten nechat a začít psát nick.  Pak to teprve začne nabízet jména nicku členů  !   :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc VŠEM za parádní sraz.

Byl to můj první sraz, ale moc jsem si ho užila. Motokáry i sprinty byly super, povedl se i výlet na Radyni s @KoudaK, @Klemoň, @OK406  nebo výšlap na Buben s @Radek Hurvajz

Až tak super nebylo naše couvání a navigátorské schopnosti - ale za to stejně může ta černá kočka !! :D

Fotky budou v albu ;-)

 @Handulina (Ta co patří k @žabi) 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kloupec406 napsal:

@Radek Hurvajz Pěkný fotky kluku, jen škoda že sem se nemohl zůčastnit :(  Ale příště už se uvidíme i kdyby měla spadnout atomovka :) 

@kloupec406Tak su zvědavej jestli tě potkám na vánočním večírku...  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Print @SV 24 našel jsem to taxi 406, o kterém jsme se v sobotu bavili...   někdo měl o něj fakt zájem... nebo v aukční síni neodhadli potenciál...

248.jpg

 
Upraveno uživatelem Ota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...