Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholusky - v Transkempu - Poděkování + fotky


Recommended Posts

Zdravím všechny a doufám že jste dojeli domu v pohodě. Na foru jsem asi pět let ale na sraz jsem dorazil s ženou a synem poprvé jelikož to prostě nevycházelo. Jsem nadšený a samozřejmě také velké díky všem co se snažili aby vše klapalo ke vší spokojenosti. Doufám že na vánoční párty-pokud bude volno- dorazíme také.

P9220007.JPG

P9220039.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde jsou slíbené fotky ze srazu. Jsou tam i fotky z výletu se členy Klemoň +  Koudak  + žabi.  Ještě jednou děkuji Pe.Trovi + dalším za organizaci srazu. Rád jsem poznal členy P-C, se který jsem si psal.

DSCF2739.JPG

DSCF2740.JPG

DSCF2741.JPG

DSCF2742.JPG

DSCF2743.JPG

DSCF2744.JPG

DSCF2745.JPG

DSCF2746.JPG

DSCF2747.JPG

DSCF2748.JPG

DSCF2749.JPG

DSCF2750.JPG

DSCF2751.JPG

DSCF2752.JPG

DSCF2753.JPG

DSCF2754.JPG

DSCF2755.JPG

DSCF2756.JPG

DSCF2757.JPG

DSCF2758.JPG

DSCF2759.JPG

DSCF2760.JPG

DSCF2761.JPG

DSCF2762.JPG

DSCF2763.JPG

DSCF2764.JPG

DSCF2765.JPG

DSCF2766.JPG

DSCF2767.JPG

DSCF2768.JPG

DSCF2769.JPG

DSCF2770.JPG

DSCF2771.JPG

DSCF2772.JPG

DSCF2773.JPG

DSCF2774.JPG

DSCF2775.JPG

DSCF2776.JPG

DSCF2777.JPG

DSCF2778.JPG

DSCF2780.JPG

DSCF2781.JPG

DSCF2783.JPG

DSCF2784.JPG

DSCF2785.JPG

DSCF2787.JPG

DSCF2788.JPG

DSCF2789.JPG

DSCF2790.JPG

DSCF2791.JPG

DSCF2792.JPG

DSCF2793.JPG

DSCF2794.JPG

DSCF2795.JPG

DSCF2796.JPG

DSCF2797.JPG

DSCF2798.JPG

DSCF2799.JPG

DSCF2800.JPG

DSCF2801.JPG

DSCF2802.JPG

DSCF2803.JPG

DSCF2804.JPG

DSCF2805.JPG

DSCF2806.JPG

DSCF2807.JPG

DSCF2808.JPG

DSCF2809.JPG

DSCF2810.JPG

DSCF2811.JPG

DSCF2812.JPG

DSCF2813.JPG

DSCF2814.JPG

DSCF2815.JPG

DSCF2817.JPG

DSCF2818.JPG

DSCF2819.JPG

DSCF2820.JPG

DSCF2821.JPG

DSCF2822.JPG

DSCF2823.JPG

DSCF2824.JPG

DSCF2825.JPG

DSCF2826.JPG

DSCF2827.JPG

DSCF2828.JPG

DSCF2829.JPG

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

Také by jsem chtěl poděkovat za velmi povedený sraz kterého jsme se s Verčou rádi zúčastnily co se týká ubytování max spokojenost lehce jsme byly překvapení s nazvu jídel ale zvládly jsme to špagety ( vrtulky)a kuřecí plátek ( nudličky ) co se týká sobotního dne tak maximální spokojenost s programem,spanilka super až na nějaké konkretní cesty lesem pro mě a hlavně pro 306ku nic moc ale zvládly jsme to :-) motokáry super až na dvě motokáry co semnou neudržely tempo a nedojely do cíle :D organizované sprinty které jsem si chtěl zajet jednou max dvakrát úplně nevyšly a klasika jsem se nechal vyhecovat na 5 sprintu kde mě velmi potěšilo fungování 306ky u které zatím neznám aktuální výkon musím nechat změřit fakt mě to po sobotě dost zajímá.Sobotní večer taky super a nedělní odjez domu až na zjištění u Rokycan kde jsme potkaly Otu s PČR že nemám dálniční známku jsme domu pokračovaly po staré přes Beroun taky super :D 

Takže všem moc děkujeme za povedený sraz a na dalším sraze Ahooj :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky se přidávám s díky za vynikající sraz, kam se mi povedlo po letech zas dorazit a děkuje i @Handulina, která se tímto pro Peugeot-clubování vyloženeě nadchnula a proto předpokládám, že bude v budoucnu za naši domácnost tiskovou (fórovou -fórumovou) mluvkou :-).

@OK406 -ano vejletili jsme spolu.

Jinak ehm... -za mimořádně vtipné situace  (hlavně navigační) může stejně ta černá kočka co přeběhla při spanilce před námi a @kupák .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych také rád poděkoval za skvělý sraz! Místo krásné, ubytování super, hospoda... mohlo být hůř :D (neovlivníme). Sobotní program super! Motokáry skvělé! Na sprinty a slalom nebylo auto, tak jsme alespoň s Michalem (MjSytic) startovali a zapisovali slalom. Počasí  na konec září dobré! 

Takže ještě jednou děkuji Pe.Trovi za super sraz! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ahoj všem,

taky se připojuji s poděkováním, všechno bylo super. Já jsem se sice nemohl kvůli nezvedeným dítkům (fakt nevím, co s nima bylo, normálně se takhle nechovaj) být moc společenský a radši jsme se drželi v ústraní. :) Ale každopádně Pe.Trovi ještě jednou velikej dík za sraz a taky při tom jeho "odcházení" :) za vše, co pro klub udělal. Sice jsem byl teprve na druhém srazu, ale jinak tady straším už přes deset let, tak vím, že mám za co děkovat!

Jinak u té černé kočky přes cestu mne na chvilku napadlo ji pro jistotu přejet, ale vezl jsem ty děti …….

No, Kubíku jsem zvědav taky, co naměříš, protože ikdyž jsi mi říkal při domlouvání sprintu, že proti mně nemáš šanci, tak si myslím, že bych ti v nejlepším případě možná tak akorát stačil. I když je pravda, že proti mně si měl výhodu v odlehčení vozidla, viz prázdná nádrž. :)  Ještě jednou Ti taky moc děkuju, děti jsou naprosto nadšený, že jsme porazili závoďáka… :)

 

P.S. Může mi někdo poradit jak se to dělá, aby v příspěvku napsaný nick byl v tom modrým rámečku?

Upraveno uživatelem kupák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kupák bylo mi to úplně jasny že děti budou nadšení když vyhrajete já už pak poslední tři sprinty i před cílem musel brzdit a pouštět plyn protože ta ručička palivoměru opřená o doraz byla hodně nevyzpytatelná :-)) ale myslím že jsme si to užila jak jen to šlo :-) dám pak vědět do mého vlákna co jsme odbrzdily i s grafem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, 306-Kubik-S16 napsal:

Ahoj všem,

Také by jsem chtěl poděkovat za velmi povedený sraz kterého jsme se s Verčou rádi zúčastnily co se týká ubytování max spokojenost lehce jsme byly překvapení s nazvu jídel ale zvládly jsme to špagety ( vrtulky)a kuřecí plátek ( nudličky ) co se týká sobotního dne tak maximální spokojenost s programem,spanilka super až na nějaké konkretní cesty lesem pro mě a hlavně pro 306ku nic moc ale zvládly jsme to :-) motokáry super až na dvě motokáry co semnou neudržely tempo a nedojely do cíle :D organizované sprinty které jsem si chtěl zajet jednou max dvakrát úplně nevyšly a klasika jsem se nechal vyhecovat na 5 sprintu kde mě velmi potěšilo fungování 306ky u které zatím neznám aktuální výkon musím nechat změřit fakt mě to po sobotě dost zajímá.Sobotní večer taky super a nedělní odjez domu až na zjištění u Rokycan kde jsme potkaly Otu s PČR že nemám dálniční známku jsme domu pokračovaly po staré přes Beroun taky super :D 

Takže všem moc děkujeme za povedený sraz a na dalším sraze Ahooj :-))

Jsem te potkal jak jsi vyjizdel od benzinky na jizni spojce v patek odpoledne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mmch ty tabulky z motokár mám všechny.. :) příležitostně můžu naskenovat sem pokud je zájem... :)

rekord trati 1:02.587

rekord náš:

1. kolo, vozidlo 10 - 1:03.193

3. kolo, vozidlo 7 -  1:05.721

nic jinýho tam pod 10 neni... nevím kdo si..., ale nejspíš blázen... :D

Edit:

a koukám, že poslední 6. kolo si jel taky .. s vozidlem 10 a 1:13.210... už tě asi bolely ruce... ;)

Přecedooooo...!!! :D

 

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...