Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholusky - v Transkempu - Poděkování + fotky


Recommended Posts

Rád bych touto cestou poděkoval za Pe.Trovi + kolektivu za 51. sraz Peugeot Clubu 21. - 23. 9. 2018 - Hracholu

    Vzhledem k předpovědi počasí  na sobotní den, se opět nesplnila a na obloze se ukázalo sluníčko. I když foukal slabší větřík, sraz se vydařil a mohu jen pjět ovace nad organizací i jednání členů. Přiznám se, že jsem jednou kufroval, ale úspěšně jsem ještě jednou posádkou černé 406 break dorazili na letiště u Lhoty u Plzně, kde se konali různé akce. Toto byl můj druhý sraz P-C, kterého jsem se zúčasnil. Rád jsem poznal osobně některé členy P-C, které znám pouze z fóra, ať to je StibTo (za foto při mojí jízdě na motokáře +na jeho + Pe.Trovo popud jsem uskutečnil jízdu s motokárou), Pepino, Shreek, Radek Hurvajz a další ( prosím, aby se další členové na mě nezlobili, že jsem je nejmenoval). Zvlášť děkuji trojci členů Klemoň, Koudak, žabi a jejich drahé polovičky, kdy jsme společně uskutečnili výlet na zříceninu Radyně + dalších návštěvy. Byl jsem mile překvapen. Fotky dodám později. Nová 508 je nádherná. Místo v garáži by na ní bylo:D. Domu jsem dojel v pohodě, až na to bouchání v zadu, co se s ním trápím (od zadního pravého kola. Vše nové=tlumič+horní uložení, stab.tyčky, silentblok).Je to záhada. Jinak bych si jel ve své 406 jako na obláčku, nebýt bouchání.

 

 

Upraveno uživatelem OK406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych chtěl poděkovat Pe.Trovi za povedenou akci ;) Sice jsem dorazil po dlouhé době a jen na chvilku, tak jsem si sraz užil :) 

 

Tak zase někdy příště :papa 

 

PS: Až bude zase někdo tvrdit, že to má na sraz daleko ;) 

image.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také bych rád poděkoval za sraz, sice jsem tentokrát dorazil sám, ale užil jsem si to i tak. Škoda že byl zavřený vstup na tu hráz :) Počasí vyšlo super (na hlavní den, tj sobotu)! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte všicí.

Byl to můj 1. sraz a byl jsem velmi mile překvapen. Chtěl bych poděkovat všem přítomným, jména se budu ještě dloooouho učit :mad:, že mi připravili skvělý zážitek ze srazu.

Organizačně to vyšlo DOKONALE, za což smekám klobouk. A tím myslím i skvěle objednané počasí :super:super:super.

Určitě bych rád dorazil i na další a další srazy. A když to půjde, tak vemu i svoje dvojky ( dvojčata, kluci, 9 let )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem taky doma :super

Velké díky hlavnímu pořadateli @Pe.Trovi i jeho pomocníkům za organizaci srazu :super

Nevím jak to ten @Pe.Tr dělá, ale počasí mu opět vyšlo :super

Motokáry, sprint, jízda zručnosti, ubytování,strava.. vše na jedničku s hvězdičkou :super

Rád jsem zase viděl staré známé a poznal nové členy klubu :potlesk

Naviděnou na příštím sraze :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych chtěl poděkovat @Pe.Trovi a a spol za perfektně připravený sraz. 

Konečně si můžu přiřadit obličeje k nickům :D

Všechny čtyři holky i já jsme byli mile překvapeni jak to na srazu probíhá.

Bohužel nebylo moc času se s někým více seznámit, ale příště se třeba zadaří :super

Díky za povedený víkend 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé  ,   můžeme říct, že nejdelší sraz klubu je za námi . ( začal v létě a skončil na podzim :D:D:D

Za mně maximální spokojenost , díky komornosti srazu a neskutečně veliké pomoci klubového srazového koordinátora @Weri 605 , která mne v pátek zastoupila neb v práci mne v pátek prostě potřebovali  strašně moc , kdy nejen prováděla registrace přijíždějících a tak v její režii probíhala i výzdoba kempu a příjezdových cest. Opravdu moc ji za to děkuji !!! V podstatě se dá říct, že to bylo pro ni takové zasvěcení do pozice srazového koordinátora v praxi  a teď už ví co a jak , (jo , sem ji to naučil za tebe @radim.1008 :P:D ) . Ať dokončím původní myšlenku úvodu . I jako organizátor srazu jsem si sraz fakt užil, pokecal jsem s mnohými , zajezdil motokáry i sprinty a na večerní tombole , no vlastně tam už jsem chybět ani nemohl :D

Jinak průběh srazu hodnotím velmi kladně , počasí na datum jaký byl , vyšlo krásně , ubytování si myslím, že bylo taky v pohodě, problém u @pavelu96 v úvodu srazu byl vyřešen @Weri 605 promtně a se spokojeností na obou stranách . Restaurace resp. obsluha  jako vždy byla překvapená z toho, že tam má víc lidí najednou , ale krom menšího zaškobrtnutí v so večer ad asi tři porce večeře , si myslím nebyl ten problém nějak závratný . Majiteli restaurace sem poděkoval za skvělou spolupráci a jen doporučil ať sou holky příště víc usměvavější . Holt v práci se musí makat :D

Dále moc děkuji @Verysek a @MJSytic za ukázku new 508 a dárečky pro děti od Peugeot ČR.

Děkuji také celému novému vedení klubu, že nejen že dorazili, ale že se i aktivně zapojili do průběhu srazu (eshop a spolupráce nejen na letišti) . děkuji také za příspěvek do cen ;)

 

P.S. storna resp. vrácení peněz již probíhá a během zítřejšího dne by se částky měli objevit na účtu . Týká se členů @radim.1008 neb je lopata a pár dní před srazem se poslal na sádrovnu , @Veverka v den odjezdu si to rozmyslel a dceři na celé tělo namaloval fixem tečky  a @kupák za nevyužité minuty v motokáře neb dětičky zlobily v množství větším než velkém. :D

P.S. č2 info pro ty, kteří na D5 potkali @Ota v odstavném pruhu . Ota dojel v klidu domů, 505 se jen nechtělo jet s minimálním množství chladící kapaliny, po dolití a odvzdušnění pak vše ok. Věřím , že původcem problémů je Otova účast na sprintech , ale klobouk dolů před veteránem. Tím nemyslím OTU!!! :D 

malé doporučení za mne :

@OK406 buď respektuj nařízení organizátora srazu, že kolona začíná za novou 508, nebo už vyměň papírovou mapu za elektronickou ;)

@Pepito ne všechny soutěže musíš vyhrát ;)  neber to ve zlém, jen trošku zvolni , důležité je, se pobavit ;)

@SV 24 už víš, že když mne chceš poškádlit, 100x se ti to ode mne vrátí , viz pátek . Už to nedělej ;):D:D:D 

@ChouLu v kopci parkuj s kvaltem ;)

 

Toto byla již opravdu poslední akce, kterou jsem pro P-C pořádal , po deseti letech odcházím do klubového "důchodu" , což znamená , že již budu spíše pasivním členem  s občasnou návštěvou jak fóra tak i srazů ;) .

 

Děkuji všem!

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně napsáno. :super Jo kdyby na sádrovnu... Na operační stůl pro šrouby a posléze pro berle. Mrzí mě, že jsme nejeli. I dovolená byla domluvená. Konečně jsem chtěl poznat @pavelu96 a další. No k tomu nová 508... :roll Teď bych nejraději tak měsíc prospal. 

Jsem rád, že jste si to užili a že @Weri 605 obstála. :D

Tak snad na Vánočním o klackách. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take moc vsem dekujeme za super sraz, moc jsme si to uzili. Citime se trapne ze to vypada ze jsme prijeli, vse vyhrali a zase odjeli ale to opravdu nebyl nas cil :mad::myslim:D hlavni duvod byl ten ze jsem se chtel po nekolika letech zase potkat s tvarema ktere pomalu zapomneli kdo jsem a hlavne oboum mym holkam ukazat jak vypadaji Peugeot srazy (obe holky myslim manzelku a 406tku - neb obe meli premieru na srazu :mad::D)

Takze ze nas moc dekujeme a priste se objevime zas :papa:mrk

Upraveno uživatelem gronholmm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar všem,

především @Pe.Tr ovi dík za organizaci. Restaurace resp. obsluha klasika, ale to se prostě nedá ovlivnit... JInak paráda.. Počasí jsi objednal bravurně. I ve sprintu jsi mě potěšil... :D

 

Jinak jsem rád, že jsem poznal nové kolegy a kolegyně a uviděl a pokecal i se spoustou stálic. Ačkoliv jsem se nedostal k úplně všem na delší pokec, protože prcek prostě plány trochu mění, jsem rád, že jsem všechny opět viděl...

A tím se dostávám i k obrovskému díku za hlídání v době motokár Danou od nicku @pavelu96 . Vyřiď prosím velké díky!

 

Joo, a ty ceny jsem fakt neměl domluvený, ale ty výhry @gronholmm a Máry (nevím teď přesně nick) bych prověřil :D...

 

@gronholmm jo, kde jsou ty časy s Fialkou, že? :D

Upraveno uživatelem h4wk3y
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a čekám netrpelive  na fotky, hlavne se mnou, neb se nemohu na sebe ted vynadivat :D . Ne tu od @gronholmm videt uz nechci  :D

mmch Martine jsi pěkně nakynul , takže v utery te čekame na klubovem fotbale, mas to kousek a manzelka bude stopro rada ze spalis nejake ty tuky  :D:D:D

Upraveno uživatelem Pe.Tr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ceny cinkly nemel. Listky do tomboly vybirala zena a ja ji jen rekl ze jestli nevyhrajem tak pojede domu autobusem. Jak to zaridila mi neni znamo :ticho:D:D

A nevim. Casy jsou to davny ale hezky, ale na druhou stranu jsem si poprve mohl zkusit sprinty a nevypadalo to usmevne :D:D

@Pe.Tr ja Ti dam nakynul. Ja jsem jen zmenil prostorovy reseni :myslim

Edit 2: zena to precetla a vzkazuje ze kdyby to hybani se slo zaridit jeste v pondeli tak by to bylo super. A prej taky pak jeste ve stredu, ve ctvrtek a v patek :bacha:roll:D

Upraveno uživatelem gronholmm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...