Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TIP NA PŘIVÝDĚLEK


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: chuck11

Ty vo*e to je mazec,ještě že tam není Peugeot:grr:(:roll

si myslíš že na peugeot nejsou :)...

tohle je upůlně běžný na netu jich je plno,hlavně na škodovky a na starý škodovky sem někde viděl i plánky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

Původně zaslal: chuck11

Ty vo*e to je mazec,ještě že tam není Peugeot:grr:(:roll

si myslíš že na peugeot nejsou :)...

tohle je upůlně běžný na netu jich je plno,hlavně na škodovky a na starý škodovky sem někde viděl i plánky

To si piš ,že jsou ,ale peugeot není zas tak kradené auto

až na vyjímky zde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

Původně zaslal: Hadra

starou škodovku otevře elektrodou i cvičená opice

Asi jsem málo cvičenej, protože mě to trvalo skoro hodinu, když jsem si tam zabouchl klíče.

chtěl jsem dodat...když to nepotřebuje. Já svýho rapida otevřel před barákem pokaždý, ale když jsem si opravdu zabouch klíče, tak jsem se stím taky paradoxně drbal dýl. Ale nepotřebuješ ty kravinky v kufírku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do ted jsem premyslel cim bych se zivil tak ted si nekde pujcim 15tacu jako zakladni vklad na naradi a budu zlodejicek :D:D kazdompadne husty co se najde na netu za veci.... Jak tu rikal tusim hadra stary ze stary skodovky ukrade i cvicena opice tak to stejne nema cenu kdo by kradl starou skodovku to by ji ukradl a mel by s ni jen problemy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petr 406 red

Tak to je fakt síla. Dnes je opravdu lehký ukrást auto:(

No - nevím, tohle všechno je jen o tom, jak auto otevřít, aniž by se poškodil zámek. Neodblokuje to ani imobilizér, ani jiné zabezpečovací vifikundace, které si tam dáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

No když jsem si přečetl tohle http://www.autoalarmy.sk/page.php?sek=clanky&id=17 tak podle mě už na zloděje platí jen vlastní BOTIČKA. Zaparkuješ, nasadíš si botičku a to už ti snad nikdo nevezme. Jen jde o to si tu botičku někde obstarat. Kde se dá sehnat?? Nevíte?:myslim

Vídávám je v železářstvích. Zrovna onehdy jsem šel v Praze po Karláku a tam na mě botička koukala z výlohy. Asi 5 tisíc za ni chtěli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Původně zaslal: Kvasky

No když jsem si přečetl tohle http://www.autoalarmy.sk/page.php?sek=clanky&id=17 tak podle mě už na zloděje platí jen vlastní BOTIČKA. Zaparkuješ, nasadíš si botičku a to už ti snad nikdo nevezme. Jen jde o to si tu botičku někde obstarat. Kde se dá sehnat?? Nevíte?:myslim

Vídávám je v železářstvích. Zrovna onehdy jsem šel v Praze po Karláku a tam na mě botička koukala z výlohy. Asi 5 tisíc za ni chtěli.

Fakt??? To tam budu muset nekdy zajíd. V Praze jsem skoro každej tejden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...