Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Robotická převodovka - při zařazení to v ní škubne


kadlik.20

Recommended Posts

řekl bych, že bys to měl řešit a to ihned v autoriz. servisu, protože nějaký garážník na tu giagnozu nebude stačit :myslim

ta tvoje převodovka má svoji řídící jednotku, takže je potřeba ke zjištění závady original diagnostika..., jinak je to normální manuální převodovka se spojkou, takže to škubnutí může dělat špatné načasování ovládání spojky (elektronika), nebo prostě sjetá--vadná spojka (mechanická porucha), ale taky může být problém v převodovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj,

mám robota a poslední dobou se mi stane to, že jedu vetšinou na 2, 3 stupen a kdyz auto preradi nahoru, tak je tam delsi odmlka a pak jako kdyby se auto chytlo a jede. Jinak mi to prijde jako kdyz je na volnobeh. Premyslim, jestli to neni uz olejem v prevodovce. Co myslite?

Teď jsem si všiml, že to píšu u typu 5008 :) ... ale mám 508

Upraveno uživatelem Noves
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

buď je na převodovce nalévací (kontrolní) otvor, když není, vypustí se všechen olej z převodovky (šroub je na spodku diferenciálu) a pak naleje odvzdušnovacím ventilem (nahoře na převodovce) odměřené množství nového oleje

ale možná by bylo lepší jít do servisu na diagnostiku, protože to samozřejmě nemusí být tím olejem a pokud je na oleji najeto víc než 100 tisíc kilometrů, nechat si ho tam hned vyměnit...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...