Jump to content

Výměna brzd.kotoučůna 307

El
 Share

Recommended Posts

Čus všichni 307čkáři.Už se někomu z Vás stalo ,že by u deset měsíců starého auta v rámci záruky museli vyměnit všechny čtyři brzdové kotouče?Přední po ujetí 5000 km a zadní po ujetí dalších 7000 km.::roll

Včera jsem si kontroloval brzdové kotouče a byl jsem překvapený. Mám 307 Breaka půl roku starý a najeto 8 tis. kilometrů. Přední kotouče jsou v pohodě ale zadní jsou trochu orezlé a asi 1mm rýhy po celém kotouči. Zatím neví co s tím budu dělat. Nejspíš až budu měnit gumy po zimě zajedu do servisu. Už se těším jsou tam hrozdně ochotný asi jako všude.

Pro cabinda:Vůbec neotálej a jeď z těma zad.kotoučema do servisu co nejdřív.Já jsem měl ten samí problém ze zad.kotoučema jako Ty.Velké rýhy a pří brždění dřely jak p...e.V servise mi je v rámci záruky vyměnily a byl klid. Hlavně se nesmiš nechat ukecat na nějaký blbosti že ti je ztočí na soustruhu a podobné bludy.Oni to nepřiznaj,ale dle mého je vyrobili z měkké ocely a proto se tam dělají tak snakno rýhy a místo toho,aby byli lesklé a hladké tak jsou hrubé a matné.:xvul Trvej na výměně.:papa

mám rýhy na všech

Servisák mně řekl že po 8 000 je to normální

že brzdy jsou tak sylné že někdo sjede jedny kotouče na jedny destičky :(

Dneska už vím že jsem jim to mněl otřískat o hlavu :grr

jen doufám že mi moje nové někde v servise nevyměnili za nějaké jete :xvul

Já mám na 607 zadní kotouče taky vroubkaté. Jezdím denně, 50 tisíc ročně. A víte co mi řekli? Že jezdím s prázdným autem tak rozdělovač dozadu nepustí žádnou brzdnou sílu.:aut

(No, je pravda, že skoro nebrzdím, mám heslo Jezdit, a ne brzdit!:D)

Mám tam naložit ciment?:myslim

[upravil dne 3.3.06 P607Olda]