Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Víčko nádržky posilavače řízení od hydraulické kapaliny


Leo

Recommended Posts

Před měsícem jsem si všiml, že mám nějak mokré víčko u nádržky k posilovači řízení. Tak jsem to utřel, ale dnes jsem si všiml. že je na něm opět kapalina z nádržky (je jen ve vnitřní části, přes víčko nepřetéká - viz. foto). Hladinu kapaliny mám u spodní rysky už několik let. Nějak si neumím představit, jak se kapalina dostala navrch víčka, snad jen kdyby vařila. Značí to nějaký blížící se problém? Řízení jde zatím normálně. Děkuji za Vaše zkušenosti.

IMG_20180918_133552.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kapalina tam bude od začátku, takže 11 let (200000 km).

"Pěnění", to bude to správné klíčové slovo pro pojmenování problému (už jsem si pročetl pár vláken na toto téma, díky za navedení). Podívám se, jak složité by bylo vypuštění oleje pod vozem a při nejhorším ho odsaji a naliji nový + odvzdušnění otáčením volantu s koly ve vzduchu.

Nejspíš mám elektrický posilovač a Total píše náplně Fluide LDS a Fluide DA. Nevíte, která z nich je tam z výroby, abych to zbytečně nemíchal s něčím jiným (Peugeot 807 2.0HDI 100kW r.v.2007 motor RHR)?

 

     
     
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...