Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot e-Legend koncept


Rikic339

Recommended Posts

Hledal jsem jestli to už někdo nenasdílel, ale nenašel jsem. Pokud jsem jen blbě hledal tak se omloouvám :) 

Myslím že časem se tu určitě objeví víc informací a bylo by tedy fajn tomuto konceptu věnovat vlastní téma :) Pevně věřím - nebo spíš doufám - že to Peugeot dotáhne a dostane se i na sériovou výrobu! Coupé už chvilku v nabídce chybí a RCZ nebyla uplně dobrá volba.. 

Podle toho co jsem našel, by se mělo odkazovat na 504 Coupé

706167-gallery1-ygq5a.jpg.f11ffd9f4f8b3f8763dbc2e50b6a7ca1.jpg

https://www.novinky.cz/auto/483608-peugeot-bude-retro.html

Tak tedy doufejme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Rikic339 changed the title to Peugeot e-Legend koncept
  • O 4 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Ještě aby nebylo :roker

Také technika v útrobách je ryze moderní. Peugeot e-Legend je elektromobil o výkonu 340 kW a točivém momentu 800 N.m, který zvládne zrychlit z 0-100 km/h za méně než čtyři sekundy a jet nejvýše rychlostí 220 km/h. Poháněná jsou všechna kola, baterie s kapacitou 100 kWh poskytují konceptu dojezd 600 kilometrů podle normovaného cyklu WLTP. Rychlonabíjení navíc umožňuje získat dostatek elektrické energie pro ujetí 500 kilometrů za pouhých 25 minut. K dispozici je též indukční dobíjení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praděda měl taky raději koně, než auto nebo traktor. Já ti rozumím ;) Tohle je ale koncept a představení tech. řešení blízké budoucnosti.
Nejsem žádný eko-elektro fanatik, ale když se třeba podívám, jak dokáže spolupracovat klasický spalovák s elektromotorem v hybridu, tak mi přijde nesmyl toho součtu výkonu nevyužít :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...