Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

[VYŘEŠENO] Teče mi do interiéru.


Kurt

Recommended Posts

Ahoj všem! Mám otázečku pro zkušenější kolegy:

zjistil jsem, že se mi dostává voda do interiéru - mám v kufru mokrou podlážku (ten filc s koženkou) a teď dokonce to samostatný sedadlo za spolujezdcem.:grr

Koukal jsem na ty černý \"ucpávky\", který jsou vidět po odklopení sedadla a pod jednou z nich je dost mokro - koho napadá, kudy se tam dostala voda? Normál ze silnice přes podvozek?:myslim

PuG 106XN 1.1i 6/96 díky!

[upravil dne 19/3/06 Kurt]

[upravil dne 1/6/2006 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarek pane, obavam se, ze se jedna o tesneni u patejch/tretich dveri. Nestojin tam za moc, pri jizde se tam voda dostavat muze, je to tam celkem hloupe vyresene, pokud tam mas nejakej svincik /mysleno v te spare/ je to jeste horsi. Uz jsem sam take premyslel o novem tesneni, ale obavam se, ze to bude celkem ranec. J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakoubek

Zdarek pane, obavam se, ze se jedna o tesneni u patejch/tretich dveri. Nestojin tam za moc, pri jizde se tam voda dostavat muze, je to tam celkem hloupe vyresene, pokud tam mas nejakej svincik /mysleno v te spare/ je to jeste horsi. Uz jsem sam take premyslel o novem tesneni, ale obavam se, ze to bude celkem ranec. J.

Hm, díky za radu, tohle omrknu - možná by stačilo pro začátek to zkouuknout, vyčistit a případně máznout nějakou silikonovou vazelínou.:myslim Jsem z toho dost rozladěnej, protože je to několikátý auto, do kterýho mi teče - asi to nějak přitahuju, nebo co.:roll Myslíš, že by se ta voda mohla od zadních dveří dostávat až pod ty zadní sedadla?

Jo, to těsnění jsem u pažoutů našel, je to: \"JOINT VOLET AR GUM.TESNENI 5 DVERI 106 0000870741 1022.44Kč\" (bez DPH)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Kurte, urcite se to na foru resilo asi tak pred rokem. Vzpominam, ze tam bylo docela rozumny vysvetleni. Zkus vyhledavat, taky se podivam...

Jo jo, díky moc - já už hledám dlouho, ale maximálně teče kolem antény nebo předníma dveřma, což není právě můj problém. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Crack

A bylo auto bouraný?rádo do tědlech autíček pak teče okolo světel.Koukni se na to jestli tam není někde náká zábrana a v ní loužička.odtamtud to sákne a pak k sedačkám...měl sem to tak taky

No bouraný sice bylo, ale na pravý přední.;) Světla jsem kontroloval, tam není ani kapička. Ale díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kšanda

hele nechci tě posílat ke konkurenci ale mrkni i na www.renaultclub.cz na fórum. myslim že tam toho je dost a i o 5. dveřích sem tam čet.

Ale jo, to mě klidně pošli, hlavně když to pomůže! Mrknu tam, díky.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...taky taky Kurte. Mně teče kolem pravýho předního sloupku pod tapecír střechy jakoby za pravý stínítko. a do kufru mi teče taky. Je to kolem toho těsnění - mrkni na strop, jestli ho nemáš taky mokrej. Já si dal v létě tu práci, že jsem vytahal celej vnitřek ven i s tapecírem stropu, vydělal šíbr, něco utěsnil, něco zatmelil, nastříkal, a čekal na déš?. Verdikt? ....je to všechno k hovnu a už na to kašlu. Drbal jsem se s tím celej víkend a výsledek je nulovej.- no možná o 30% lepší. Nebo jsem takový kopyto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

...taky taky Kurte. Mně teče kolem pravýho předního sloupku pod tapecír střechy jakoby za pravý stínítko. a do kufru mi teče taky. Je to kolem toho těsnění - mrkni na strop, jestli ho nemáš taky mokrej. Já si dal v létě tu práci, že jsem vytahal celej vnitřek ven i s tapecírem stropu, vydělal šíbr, něco utěsnil, něco zatmelil, nastříkal, a čekal na déš?. Verdikt? ....je to všechno k hovnu a už na to kašlu. Drbal jsem se s tím celej víkend a výsledek je nulovej.- no možná o 30% lepší. Nebo jsem takový kopyto.

Hadra, neděs mě! Přece to musí jít vyřešit, nebo aspoň vylepšit, já včera vytáhnul mokrou sedačku, v autě mokro jak ve skleníku, zasadit žampiony, tak mám za týden co sklízet!:grr

Strop se mi zdá suchý (ještě to omrknu za světla), ale napadlo mě vylepit na tu podlážku kufru kus igelitu, abych zjistil, jestli tam fakt teče přes gumu na 5. dveřích (pokud jo, tak ta voda bude ležet na tom igelitu).:myslim

Zajímavý je, že ten filc v kufru je mokrej spíš směrem dovnitř auta (ten okraj, který se dotýká prahu kufru je suchej). Zadní plato je taky suchý....

Na tom Renda-Clubu jsem zatím objevil tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Hadra

...taky taky Kurte. Mně teče kolem pravýho předního sloupku pod tapecír střechy jakoby za pravý stínítko. a do kufru mi teče taky. Je to kolem toho těsnění - mrkni na strop, jestli ho nemáš taky mokrej. Já si dal v létě tu práci, že jsem vytahal celej vnitřek ven i s tapecírem stropu, vydělal šíbr, něco utěsnil, něco zatmelil, nastříkal, a čekal na déš?. Verdikt? ....je to všechno k hovnu a už na to kašlu. Drbal jsem se s tím celej víkend a výsledek je nulovej.- no možná o 30% lepší. Nebo jsem takový kopyto.

Hadra, neděs mě! Přece to musí jít vyřešit, nebo aspoň vylepšit, já včera vytáhnul mokrou sedačku, v autě mokro jak ve skleníku, zasadit žampiony, tak mám za týden co sklízet!:grr

Strop se mi zdá suchý (ještě to omrknu za světla), ale napadlo mě vylepit na tu podlážku kufru kus igelitu, abych zjistil, jestli tam fakt teče přes gumu na 5. dveřích (pokud jo, tak ta voda bude ležet na tom igelitu).:myslim

Zajímavý je, že ten filc v kufru je mokrej spíš směrem dovnitř auta (ten okraj, který se dotýká prahu kufru je suchej). Zadní plato je taky suchý....

Na tom Renda-Clubu jsem zatím objevil tohle.

kurňa, že by až tak..? zkusím ty zadní světla, a ty ucpávky, ale jináč už neveem. Taky mám plato suchý a pod sedadlama a v kufru vodu.. Ale jen u sedadel. na kraji kufru taky není. s těma ucpávkama by mně to v životě nenapadlo.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kurňa, že by až tak..? zkusím ty zadní světla, a ty ucpávky, ale jináč už neveem. Taky mám plato suchý a pod sedadlama a v kufru vodu.. Ale jen u sedadel. na kraji kufru taky není. s těma ucpávkama by mně to v životě nenapadlo.:o

No ty ucpávky - to může bejt důsledek, může se to tam dostávat z kufru, že jo?:myslim Nebo kudy? Přece nestříká voda ze silnice na podvozek! Ta ucpávka (měl jsem to vyfotit, možná ještě provedu) - je to po vyndání toho samostatného sedadla ta \"pravá horní\" - tedy nejblíže směrem do kufru a k tomu dalšímu sedadlu. Je tam normálně vidět mokro.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jindra73

Mě zase teče do zadního světla vždy v zimě mi odejde žárovka a když ji měním tak polovina světla je plná ledu! ?

To by mělo jít utěsnit, ne? Předpokládám, že problém bude v té gumě na vrchu světla - zkus to přelepit třeba silikonovým lepidlem (až po vysušení světla!).

EDIT: k mému problému: vylepil jsem igelit a teď budu číhat na vodu!:roll

[upravil dne 10/2/06 Kurt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Jen pro info: nezapomněl jsem, ale ještě pořád jsem to nevyřešil.

Zatím jsem jen vyhodil ten filc (podlážku) z kufru a podařilo se mi sehnat za kilo novej! :)

Jo, voda se neobjevila na igelitu, ale pod ním - záhada!:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Crack

A bylo auto bouraný?rádo do tědlech autíček pak teče okolo světel.Koukni se na to jestli tam není někde náká zábrana a v ní loužička.odtamtud to sákne a pak k sedačkám...měl sem to tak taky

Konečně!!!!!!!!!!!

Cracku, měl jsi pravdu - i když jsem napoprvé žádnou vodu neobjevil, teklo opravdu kolem světla (pravé zadní). Utěsnil jsem to silikonem a dneska konečně vrátil sedačky.

Takže Cracku, díky za radu, máš u mě pivo!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...