Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lišta předního nárazníku


HarkIV

Recommended Posts

Díky za odpověď.  Auto se dává do "vesnického servisu" a fakturu jsme nikdy nepotřebovali.

Je to auto rodičů a už to tak mají nějakou dobu, ale jak to není zacvaknuté, tak se to pomalu vždycky vysune, tak to vždycky trochu zasunu zpět a jezdí se dál. Na fotce je vidět maximum, co se mi podařilo, dál už to nedostanu ani na jedné straně.

VIN je: VF32ANFZE40689738

Podařilo by se ti prosím z VIN čísla zjistit, jaký tam patří kompresor klimi? Roky ho mají mimo provoz, tak jsem si říkal, že bych se podíval po novém. Díky moc. Jestli si pamatuji dobře, tak servis říkal, že ten typ se skoro nedá sehnat a je hrozně drahej.

min-DSCN4443.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, asi máš recht, kouknu na vrakáči, jestli neseženu nějakou jetou, co by pasovala.

Teď jsem koukal na kompresor a asi by se dal sehnat do 6 tis. Kč, což by nebylo zlé. Asi je to druhovýroba, co já vím, ale kdyby některý z nich, co jsem našel pasoval, tak by to určitě stačilo.

Moc díky z pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je dobrej nápad, kouknu. 

Nevíš náhodou, jestli u 206 z roku 2000 (neMux) má zobrazovat displej (myslím, že to je C) jen navigaci/čas/teplotu nebo má i jiné funkce? Myslím, že jiné mít asi nebude, ale máme tlačítko na páčce stěračů a nikdy nic nedělalo a nepřepínalo. Ptám se jen ze zvědavosti, celých 11 let to nechybělo, ale zvědavej jsem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju, fakt sis nemusel kvůli mně dělat starosti. O víkendu to sundám, jestli tam něco neuvidím a zkusím si udělat výlet na vrakáč, stejně tam potřebuji něco i na mou 207. Třeba tam budou mít něco pasujícího.

Jinak displejem typu C označujou lidi na forum ten, co ukazuje nejvíce informací. Asi je i největší, nebo tak něco.  Ale to opravdu neřeš, byl jsem jen zvědavej.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc děkuju.

Ten výpis je suprověj, tam se dozvím věcí :). To se dá najít i k mé nově koupené 207? U ní se začínám pomalu prokousávat vláknama zde na fóru. Docela se mi zalíbila instalace tempomatu, to určitě v budoucnu vyzkouším.

Palubní počítač určitě řešit nebudu, nepotřebovali jsme ho do teď, tak nebude potřeba ani nadále. Ještě jednou díky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...