Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přenos dat hlavně kontaktů


MotoMoto

Recommended Posts

Víte někdo spolehlivý způsob jak přetáhnout data a MT Microsoft (Nokia) na Samsung Galasy pod Androidem? Ten jejich Switch (Samsung) nefunguje, spojí se přes Wi-fi, spáruje, ale pak se to zasekne. Napadá vás jak třeba na Win MT dostat kontakty na Google?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 9. 2018 at 14:52, Radek Hurvajz napsal:

Ulozit vsechny kontakty jako .vcf a pak je na webu google nahrat do google. Nebo pres outlook synchro s google

 

Co tohle - http://techboard.cz/navod-kopirovani-kontaktu-mezi-windows-phone-a-androidem/

Ten odkaz vypadá slibně, Radku děkuji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek: A proč by nebyl, stačí si dočasně nainstalovat outlook nebo jinýho klienta, nebo to udělat ještě na těch Windows. Možností je mnoho, taky jsem to dělal, ale nepoužívám gmail klienta, protože oproti outlooku ve WP je to neskutečná  . Ale outlook pro Android je ještě větší, to jsem fakt nepochopil, jak to vůbec mohl M$ vypustit. Já tedy mám primární kontakty na privátním Exchange, na MS jsou jen pár nepodstatných a jinde žádné. Nicméně jak gůgl tak ms se mě snažili k synchronizaci dotlačit, ale odolávám. Kontakty na ms live jsou dostupné přes outlook.com, i gmail se k tomu umí připojit.

MotoMoto: pokud si byl zvyklý na outlook pro WP10, budeš si těžko zvykat na ty hrůzy od google a hledat rozumného klienta pro mail, kalendář, kontakty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pacho69 napsal:

MotoMoto: pokud si byl zvyklý na outlook pro WP10, budeš si těžko zvykat na ty hrůzy od google a hledat rozumného klienta pro mail, kalendář, kontakty...

Naštěstí si zvykat na nic nemusím, to byla snaha zabavit manželce Microsoft MT a vnutit jí nového Samsung. Ale nakonec se to nepodařilo, hodila mi ho na hlavu a vzala si zpět tu šílenou věc s názvem Lumia 735. No nic tak ještě počkáme, ale stejně k tomu bude muset nakonec dojít.

Já jsem čisty android a také už se nezměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem používal WP10 a najít k běžným aplikacím na něm slušný ekvivalent na Androidu trvalo docela dlouho. Jasně, bude k tomu muset dojít asi brzo, protože úpadek všeho pro WP10 jsem zaznamenal cca před rokem takový, že jsem musel ukončit používání a přesunout se k aplikacím prošpikovaným reklamami, a sajrajtem. Na některé si stále ještě těžce zvykám. A to se prosím fakt bavím jen o těch úplně základních a jejich nastaveních. Např, čistý android a tmavý vzhled pro kontakty, telefon a zprávy

Teda docela chápu, že si nenechala vnutit samšunt :aut Zkus jí nabídnout nějaké menší zlo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...