Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla


Recommended Posts

Z uchycením není až takový problém jenom se tam musí dát jinek konektor a jinak trochu zapojit. Mám to na svém autě a no problemo. To samí by bylo s angel eyes. Je tam totiž rozdíl v tom že, stré světla mají H4 zapokení a nové H7 zapojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Chtěl bych si na 206ku koupit přední světla angel eyes. Chtěl bych se zeptat, jestli je nějaký rozdíl ve svítivosti oproti klasickým světlometům (model 2002, nejsou čiré)? Taky nevím jestli by se na hodily spíše chromované nebo černé, auto je stříbrné. Kdyby někdo měl nějakou pěknou fotku s těmito světly, tak bych byl vděčný za odkaz. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co můžu říct za sebe, tak mi andělský svítí líp než origo světla (nebyla čirá). Teď jsem tam dala žárovky s bílým světlem a je to trochu nezvyk, ale nemůžu si stěžovat...

Jinak moje andělský byly za 8000,- ale dají se sehnat už od 4000,-

Pokud máte zájem o fotky a rady tak na www.tuningclub206.com nebo na www.peugeot206club.com (tam jedině anglicky) :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Evík206

Co můžu říct za sebe, tak mi andělský svítí líp než origo světla (nebyla čirá). Teď jsem tam dala žárovky s bílým světlem a je to trochu nezvyk, ale nemůžu si stěžovat...

Jinak moje andělský byly za 8000,- ale dají se sehnat už od 4000,-

Pokud máte zájem o fotky a rady tak na www.tuningclub206.com nebo na www.peugeot206club.com (tam jedině anglicky) :papa

Kde jsi je viděla za ty 4kKč? Nakolik je složitá jejich vestavba? Jesli jsem si dobře fšimnul, tak ty kruhy se rožínají současně s parkovačkama a vnitřky současně buď s potkávacíma nebo s dálkovýma. Je to tak? Hoď pls link na to kde bych to našel, ideálně i s návodem :-)) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady (ale sekla jsem se - jsou za 4800,- :mad:: http://www.tuningshop.cz/Predni-svetla-Peugeot-206-chrom_g28903.html

pokud máš ve světlech H7, tak by s montáží neměl být problém. Já měla H4, takže se předělávali dráty na H7 - zabralo to jedno nedělní odpoledne a dělal to známej. Jinak andělský mám s parkovačkama (nejjednodušší řešení). Asi se to dá zapojit i zvlášť, ale to je zbytečný. Ostatní je normál, jak píšeš. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

No jasně že .... ne. Ještě někde jinde (tady fóru) jsem se dočetl, že ty kruhy okolo tlumených a dálkových jsou z LED diod a ty že nejdou měnit. Sice vím, že VŠECHNO JDE, ale asi to bude zbytečně náročné, takže půjdu do něčeho jednoduššího. Ale jinak se mi (docela) líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

To EVIK206: Tak už mám koupeno. Není to ale žádná divočina - málo zkušený policista by ani nemusel poznat, že tam nejsou z výroby. V podstatě se jedná o sériové lampy, ale mají část paraboly černou (zatímco sériové jsou pokovené komplet). Ale myslím si, že k mé černé 206 se hodí dokonale. A hlavně...... jsou čiré!

Teď už "jen" zadní a potom možná xenony. Ale nevím nevím. To automatické naklápění, jak zbastlím...) .

IMG_0569.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...