Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PP okno


bedazzled

Recommended Posts

mám prosím ještě dotaz, jestli se s tímto někdo nesetkal?

vše jsem smontoval, nainstaloval. okno jede nahoru a dolu.

nicméně pokud dám sekvenčně okno zavřít, dojede nahoru a ihned se spustí dolů cca 10cm. nemohl jsem přehodit ty lanka?

po stažení sekvenčně dolů je všechno vpořádku. když normálním postupným mačkáním okno zavírám i otvírám, tak je vše vpořádku

nemá někdo ponětí co s tím? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, asi jsem úplný lempl, ale nedaří se mi to nastavit

když držím polohu sekvence směrem nahoru (držím znamená zmáčknu a držím zmáčknuto) okno vyjede do horní polohy zastaví se a sjede dolů, až potom pustím

směrem dolů držím sekvenci , okno zajede dolů a dole zůstane

na první polohu to funguje nahoru i dolu bez problémů

přikládám odkaz na video, možná jsem jen levej

https://www.youtube.com/embed/brOlL0IStt8

 

Upraveno uživatelem Kubát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se ale nastavuje po krocích, ne? Ovladač jen do první polohy (nepromáčknout) a postupnými kroky dojet do zavření a tam pak promáčknout a podržet. Pak zase postupnými kroky dolů a při ztaženém okně promáčknout a podržet :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bedazzled toto bude určitě ono. já si teď uvědomuju, že než jsem to všechno namontoval, tak jsou zkoušel zapojenou tu stahovačku mimo dveře jestli to funguje.

zkusím ještě při stahování odpojit ten konektor. já ho sice zkoušel vypojovat, ale bez posunu okna

díky zatím všem za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahoj všem,

po výměně stahovačky na LP okně jsem provedl nastavení dojezdů a tak nejak vše co se zde psalo, aby okno správně fungovalo. Nicméně kdyz okno stahnu treba do půlky, a chci ho zase vytáhnout okno popojede zhruba o 5mm nahoru a o cca 10cm sjede, takhle se to opakuje do te doby, dokud okno není az dole, pak ho vytáhnu nahoru už bez problémů. 

Ale v případě, kdyz okno stahnu zase treba do půlky, na okno ze shora zatlacim, o cca 3mm ho stahnu, tak mi vyjede krásně zase nahoru a žádný sjíždění se nakoná. 

A aby toho nebylo málo, tak stejný problém mam i na ZP okně, ovšem , tam se nedelalo nic, ale je slyšet jak v tom pri manipulaci chroustá. Nicméně zadní okna jsou skoro pořád zavřená. 

Nevíte někdo náhodou, kde by mohla být chyba? Moc děkuji 

Upraveno uživatelem trisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...