Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

roleta panoramatické střechy


b.tomasek

Recommended Posts

To sa stalo aj mne po nevhodnej kalibrácii ak je zavrieta skús dať prepínač do polohy ako keď je zavretá zatlač na neho a chvíľu počkaj mala by sa posunúť trochu do zadu (cukne s ňou) potom už bude fungovať normálne aspoň mne to Vyriešilo problém.  Držím palce 

Upraveno uživatelem 508swvgj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

...tak jsem to ještě jednou zkusil a vyšlo to, jen to držení trvalo přes půl minuty. Pak to zacukalo, jak jste psali a už funguje normálně. Upozorňuji na to, že to opravdu chce vydržet při tom stisku kolečka. Díky pánové za cenné rady.

Bohumír

 

Jo a považuji toto vlákno za uzavřené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 10 měsíců později...

Ahoj všem, mám stejný problém - clona nedojíždí až do konce (při zavírání) a zůstává tak mezera. Jestli má kalibrace dojezdu spočívat ve stisknutí otočného ovladače, tak to nepomáhá. Držel jsem stisknuté více jak 30 sec. Clona se ani nepohne.Zůstane tam, kde je.

Upraveno uživatelem vojtakmin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa to stalo tak isto, asi 1 cm som tam mal medzeru, nešlo mi to tak isto kalibrovať podla návodu, až na koniec asi po pol hodine sa to podarilo. Skúšal som všetko ale nakoniec som mal asi iba prepnuté zapaľovanie aby auto nepadalo do ekonomyckeho modu., a roletu som mal zatvorenú a držal som ten otočný krúžok ale asi viac ako 30s a zrazu cukla do predu až na doraz a hneď som to pustil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu sú ešte nejaké skúsenosti:

mne to tiež dlho nešlo nakalibrovať (skúšal som ako sa dalo) a nakoniec sa to podarilo až po výmene baterky, čiže možno odpojenie od batérie to dokáže "vyresetovať"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...