Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnózy...


Zůza

Recommended Posts

Čau ženy @Verysek @Weri 605 tohle nám ještě do těch pravejch diagnóz chybí, sakra !!! :myslim

Je to pěkný, ale čmárat po sobě teda nenechám, i když na zádech by z toho "malýho" lvíčka za pár let nemusela být žirafa se zadkem u pasu, když bych si to nechala vytetovat na koze :D :D :D 

40573174_1430379327098182_4297717647027470336_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bože, já bych si nenechala ani udělat druhou náušnici.., natož tohle.... :D a přesně.., pak zestárnu a budu mít na zádech kodiaka.... :D Zůzo, sme praštěný do Peugeotů, to jo.., ale upeé vypatlaný snad né.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jistěěěěěěěěěěě :D 

Jen jsem hledala to vlákno, kde nám psal Schratch, jaký jsme diagnózy a já mu odpovídala, že kdyby věděl všechno, že by se s náma přestal bavit, ale vůbec to vlákno nemůžu najít, tak jsem si drze vytvořila nový :D Jako lvíček pěknej i ty záda vypadaj líp než moje, ale máš recht, zas tak vypatlaný nejsme :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hele kdysi dávno když jsem jezdil na Penny marketu, tak na jedné prodejně pracovali dvě " holky " dvojčata ale každá byla jiná a tehdy bylo moderní nechat si " načmárat " zvířátko na břicho tak aby " vykukovalo " do spáry mezi gatěma a krátkým trikem. Jedna z těch dvojčat si nechala udělat delfínka bylo to vcelku hezký decentní a dá se říct že kdo nevěděl si ani nevšimnul jenže po čase ( cca 2 roky) slečna náramně přibrala a z decentního delfínka pod pupíkem byl gigantickej vorvaň kterého si musel všimnout i ten kdo to nevěděl. Vím že dnes je to dost oblíbený a moderní způsob zkrášlování lidskýho těla a i jsem kdesi na netu zahlédl článek o tom že tetovaní borci jsou ženami obletováni více a bylo tam vyjmenováno x důvodů proč tomu tak je. Ale osobně to není nic co by mi imponovalo. Na druhou stranu ale přiznám že některá tetování jsou uměleckými díly to se musí nechat.

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu, některá tetování jsou pěkná a u některých je zase zajímavý zjišťovat, jak vypadal obrázek původně :D @radim.1008 mi zase kdysi říkal, že když si ženská nechá tetovat růžičku na prso, je z ní pak po pár letech lijána :D  Jako asi bych se tomu neměla tak smát, kdo ví, jak budu vypadat já po pár letech i bez tetování :D :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako jo nějaká decentnost na místě které se schová oděvem pak " někdy " když už to nebude tak " in " to se dá pochopit že se ten který jedinec chce trochu odlišit. Ale jako nechat si načmárat do výstřihu jméno i s datem narození partnera je podle mě vcelku dost blázniví . Tím spíš u ženský.  A přesně u ženských jejichž tělo se dokáže z modelkovského tvaru i přes velkou snahu majitelky změnit až do kredenciozních rozměrů je třeba asi hodně vybírat co a hlavně kam se nechá načmárat aby z toho pak nebyla liána nebo vorvaň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hennou a za pár měsíců se to vstřebá...  Jinak toto vypadá divně..  Ale maléj lvíček s vidlema a růžkama (jako ďáblice) na lopatce by nemusel vypadat špatně..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, StibTo napsal:

Geniální nápad, a až člověka po pár letech značka přestane bavit nebo prostě změní nápad dostane to dolů jak??? Podepisuji se pod to, co napsal @Péťa !

nekokrhej a porid si taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, děkuji, ještě snad mám všech pět pohromadě :)  Kérky mě nikdy nelákaly, jeden čas jsem si pohrával s ideou nechat si udělat piercing, ale to už jsem taky zavrhl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 9. 2018 at 15:12, Pe.Tr napsal:

mam pocit ze peugeotiho lva resp velkou hlavu ma na rameni a pazi Peta Cisař petrgti6 z Melnika  , sic ma velkou lasku defendera s kterym jezdi po ruznych akcich-vypravach, ale peugeot porad ma a neda na nej dopustit .

@boltn 406 má taky velkýho lva na rameni.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...