Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Po nastaveni rozvodu nechyta a huli bile


Nsx-520

Recommended Posts

Dobry den dal sem si sam kompletni go motoru u sve 405 1.9d pote cosem dal vse dokupi nechcemi zaboha chytit jen pri startovani vychazi bilej kour a neumim nastavit na rozvodech spravne cerpadlo nenajdesetu nejaky sikula co stim ma zkusenosti nebo nejake navody nikde sem nic nenasel a nevim kde hledat predem dekuji a omlouvam za svou gramatiku 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Hafity napsal:

Znovu si to pro jistotu zaaretuj na všech třech bodech (klika, vačka, čerpadlo)…. Nesundaval jsi z čerpadla rozvodové kolo?

Nn vse sem tam ponechal a cerpadlo sem skousel uz nekolikrat otacet o 180%jak mi bylo doppruceno stejnak se nic nezmenilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nsx-520:

jestliže jsi měnil hlavu, musel jsi sundat rozvodový řemen z kola vačkové hřídele. Máš správně nasazený rozvodový řemen? Jak už tu psal Hafity, musí sedět aretační body, při zpětném nasazování rozvodového řemene. Mimochodem, ta hlava, co jsi ji nasadil na motor v autě, ta byla v pořádku? Mám na mysli, jestli nebyly ohnuté ventily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vse sem mel spravne dle navodu comi vytisk znami vse sem nejdrive zaaretoval a pote nasadil remen pak sem nekolikrat protocil jestli necvakne jak mi radili znami i dle jednoho radoby mechanika mam vse spravne ale nato proc to nechytne neprisel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nsx-520:

takže nastavení časování ventilů bude v pořádku. Teď ještě poladit načasování čerpadla, aby vstřk nafty poběhl ve správný okamžik a do správného válce (to je ta lepší varianta). A ještě, co ty ventily, nebyly ohnuté? Kontroloval jsi to? Když je časování ventilů nastaveno správně, otvírají a zavírají taky správně, ale musí těsnit. Ohnutý ventil netěsní, utíká tlak a nevytvoří se teplota pro vznícení nafty, ale jen na její odpaření (to je ta horší varianta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nsx-520:

jak už jsem psal, s přesným nastavením čerpadla nepomůžu, protože s ním nemám zkušenost. Teď už musí poradit někdo další, kdo ví, jak na to. Ale něco mě napadlo, tak se ještě zeptám. Tenhle diesel má předkomůrky? Vstřikuje se nafta do předkomůrek? Pokud ano, ta nově namontovaná hlava má taky předkomůrky? To je důležité.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsechno je jednou poprve ucim se natom aute proto sem tady a vyptavamse kdese da abych se vse potrebne naucil taky si urcite nevedel vse nez ses to chybama naucil

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎4‎.‎9‎.‎2018 at 10:12, Nsx-520 napsal:

dal sem si sam kompletni go motoru

Popiš tu svou GO, ať se máme od čeho odpíchnout.... Samozřejmě i já (a asi i @ozzy56) nějak začínali.... Předpoklad je manuální zručnost a základní povědomí o mechanickém uspořádání a fungování spalovacího motoru.... Proto ta otázka na GO.... Víš vůbec PROČ jsou u motorů ventilové vůle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Hafity napsal:

Zustal jen blok motoru a prevodovka jinak vse sem porizoval nove ale mechanik mi udal spatne rozvody a vse semi potkalo tak sem to dal zase znova a uz sam sice semito nepotkalo ale bohuzel nechytne ale asi skusim vyhledat nejakeho osveceneho mechanika rozumim jen zakladum a co kdo kde poradil ale ventyli v,stelovat neumim jen zaaretovat 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz seto potkalo dal mi nastaveny  mechanik jasem vymenil na hlave vacku a vsechny ventyli kterese sem rovnou zabrusoval a nechal sem jeste tu hlavu srovnat a od te dobi si vse delam sam vsichni v okoli mi tvrdi ze po zaaretovani a nasazeni remenu to musi jit skousel sem otacet vacku o 180 jak rikali s cerpadlem to same a stejnak nic

Upraveno uživatelem Péťa
Odstraněna prapodivná citace - necitace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...