Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

807 2,0HDI nebo 2,2


radekbambus

Recommended Posts

před 9 hodinami, JJEENNDDAA napsal:

Dá se pořídit i zachovalý kus za slušné peníze ale chce to čekat a pak být rychlý, ty co za něco stojí jdou rychle. Já koupil dva týdny zpět 2.0 HDI rhr rok 2006 necelých 170kkm zachovalé za super peníze, sice slabší výbava a dvě vady ale nic vážného. Snímač víčka nádrže opraven za 70kc a ještě asi EGR ventil prý ho měnili, ale neřekl bych. K tomu mám ještě evasiona rhz a ten je k nezaplacení, jenže nemá tříbodový pás a v šesti nemáme žádný kufr.

Přesně tak je to o tom jak moc jsi odhodlaný a kousnutý do toho vyměnit auto za " lepší a mladší " kus. S ohledem na to co jsi psal tak zatím čím jezdit máš takže to že by jsi byl nepojízdný tě nikam netlačí což je výhoda. Hele já než jsem koupil to svoje tak jsem byl dvakrát v belgii se známým a od tam tud jsme přivezli 4 a nakonec jsem je poslal dál a to svoje jsem koupil u Berouna. Ale než jsem ho našel tak to trvalo od Listopadu do konce Března. Ale když jsem ho objevil tak to byla fofr akce v pondělí večer (  20:00 hod) jsem volal že bych se tam ve čtvrtek zastavil se podívat a pán řekl jo beze všeho ale zavolejte protože zítra navečer má přijet chlapík kterej tvrdí že si ho hned odveze že peníze bude mít sebou. V úterý jsem měl odpolku tak jsem bez váhání řekl jestli teda můžu přijet hned dopoledne a že mu dám zálohu pokud se mi to bude líbit ráno jsem vyraboval limit  kartou z bankomatu a frčel jsem prohlídnout auto a ve čtvrtek když jsem měl volno tak jsem si pro něj s kamarádem jel a přivezl jsem ho domů.  Chce to tomu věnovat čas a ležet v inzerátech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 9. 2018 at 22:27, David 106s16 napsal:

Kupovat 807 je stejný nerozum jako jít do bordelu, kde víš, že z 10ti šlapek jich má 9 AIDS. Znám 2 lidí co mají 807 a problémy teda mají nezáviděníhodné.

Ale když už to musí být, tak benzín 2,0 100kw a dát LPG. Spotřeba/útrata za palivo ve finále o malinko lepší než za naftu ale hlavně, ten motor je nezničitelný.

Souhlas.

Ptal jsem se v servise, kde Peugeotů už viděli tisíce, u příležitosti, kdy prodávající (Petridas) "už na to nemá nervy". Potvrdili mi, že 807 nekupovat, je velmi drahá na provoz, tzn. že se dost kazí a opravy jsou drahé. Takže tolik nezávislý a objektivní pramen.

Co takhle Expert? Nebo 5008?

radekbambus: jsi z Rohle - jezdíš do Zábřeha k Nečasovi? Tam se zeptej na zkušenosti. Nevím, jaké máš cenové možnosti.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono servisáci 807 a její klony nemají rádi všeobecně proto ti každej řekne jakej to je nerozum jí koupit. Ale pár 807 resp. jejích klonů tady na fóru je a jsou provozovaný myslím si vcelku v pohodě. Samozřejmě že to je kus od kusu. Ale osobně si myslím že se ty auta nekazí víc než jakýkoliv jiný.  Ale tu špatnou pověst jim podle mě z velké části udělali samotní mechanici. Vím to ze své zkušenosti když potřebuju na své udělat něco co doma nezvládám nebo se mi do toho nechce/ nemám na to čas tak je to u mého dvorního mechanika strašnýho přemlouvání. Pravda je že tam je ke všemu přístup jak penězům do švýcarský banky. A kdo to neumí tak tvrdí že i kvůli prkotině je třeba stěhovat motor z auta. Ale znám mechanika kterej tyhle řeči vyvrací a dokáže spoustu věcí dělat v zlomku času za který by to dělal autorizák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 2.0HDI RHK, najeto 290t km a uvidím jestli ještě přežije zimu.

Za těch 8 let co to mám se dělaly rozvody a spojka se setrvákem. Jinak na motoru nic. Poslední dobou je ale hlučnější - víc klepe, občas v tom něco cinká a nikomu se do toho nechce.  Posledně, když jsem před STK chtěl vyměnit žhavky, tak mi v servisu řekli, jo pane, u těhle aut to nikdo nemění, to musí motor ven, teď jsme s jedním byli na emisích a taky to pustili.. Vzhledem k zůstatkové ceně auta budu jezdit dokud to půjde a pak půjde auto z baráku rovnou do šrotu.

Jinak výhoda RHK 88kW je, že nemá už z výroby FAP, takže za celou dobu jsem fakt nemusel řešit žádný problémy okolo kontrolky MIL.

Za poslední měsíc jsem s tím najel 4tis km (Chorvatsko) a spotřeba byla nějakých 6,8l/100km, bežně ale jezdím za 7,2.

Jinak servis klasika -olej, filtry,  brzdy, 2x ramena za 140t km, 2x stabilizační tyčky, lanovody k ruční brzdě, prasklá hadice k bufiku (ztácela se voda), prasklá pružina na předku, toť vše, takže zase tak problematický to auto není.

Občas si elektrika žije vlastním životem, zrcátka se sama sklápí, atd, ale pak je třeba rok pokoj. Už si doma říkáme, že asi vozíme stopem nějaký duchy :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera! dovezl Lancii Phedru 2,0 benz. 16V 100kW a dnes! přestal jít palubák, jen se rozsvítí slabě displej, napíše: Starting pak Ready a po 3-5 s se vypne. Odpoledne už to blblo, nešlo nastartovat, hned to chcíplo a napsalo: Aktivován ekonomický systém a po 3-5 s vypl palubák. Na 3/4 hoďky vyplá bat. a pak uz to jelo normal. Večer jsem chtěl jet a už se děje jen víše popsané, ale jinak to jede a vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych to vrátil.   Jen se Tě zeptám samozřejmě že Tě nechci moralizovat ale nedá mi to, přečetl jsi si tady všechny ty rady.  Mě to přijde jako že jsi skočil po prvním možná druhém autě které Ti přišlo pod ruku. Tak Ti dám ještě jednu radu ty co se " válí " v inzerci dlouho nemá smysl zkoumat protože už se na nich někdo byl podívat a nejspíš mají nějaký zádrhel protože pokud by byli bez problému tak jsou hned pryč. Hele vůbec bych se nebál koukat po autě v rámci celé ČR dá se říct že v každém kraji je minimálně jeden klubák který by mohl být ochotný vybrané auto předprohlídnout aby to nebyla vysloveně past aby jsi nejezdil od čerta k ďáblu ale aby jsi jel na prohlídku připravený s tím že tam drobnosti být můžou ale nic závažného. Však tyhle " očumky " tady fungujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, radekbambus napsal:

Tak jsem včera! dovezl Lancii Phedru 2,0 benz. 16V 100kW a dnes! přestal jít palubák, jen se rozsvítí slabě displej, napíše: Starting pak Ready a po 3-5 s se vypne. Odpoledne už to blblo, nešlo nastartovat, hned to chcíplo a napsalo: Aktivován ekonomický systém a po 3-5 s vypl palubák. Na 3/4 hoďky vyplá bat. a pak uz to jelo normal. Večer jsem chtěl jet a už se děje jen víše popsané, ale jinak to jede a vše funguje.

Tohle běžně dělá při slabé baterii. Je taky možné, že to někde dlouho stálo a baterka je vybitá. Já bych to dal ještě na nabíječku a uvidíš jestli to nebude OK. Jinak to zkusit reklamovat, ale víme jak někdy ty smlouvy vypadají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...