Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Okřídlená slepice Fabia 1.4 16v


agresssor

Recommended Posts

Tak jsem byl okolnostmi donucený pořídit ženě jiné vozidlo. S jejíma požadavkama to bohužel sedělo na fabku. Člověk by řekl že i přesto že je to české vozidlo který bude závidět i majitel Hyundaie bude jednoduché sehnat tak opak byl pravdou. Nicméně volba padla na 1.4 16v 55kw, dle recenzí je to kompromis mezi (ne)výkonem a spotřebou, ale hlavně splnilo všechny dané požadavky. Hledal jsem něco takového pomalu tři měsíce. Nakonec sem našel kousek od Plzně. Dle TP první majitel v ČR a  do roku 2016 kdy to bylo registrovaný u nás byl jeden majitel v DE (jak jinak). Nebudu se tu chlubit že to má servisku ale ano má a mám všechny faktury jak z DE tak i z ČR. Nicméně je to auto ženy takže já s tim jezdit moc nebudu i když jízda nebyla vůbec špatná bych dokonce řekl že lepší než ve 206ce... Toť asi vše snad budeme spokojený :D. Foto níže

40522474_2158194494464079_5664355852404916224_n.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to měl v této motorizaci asi 5 let jako služební auto před časem a řekl bych celkem pohoda, jen trochu malé. Pak mi místo toho dali Hondu Civic a to jsem teprve plakal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Béďa napsal:

to si teda klesnul.. :aut  na fabii i 206ce toho mám naježděného dost ale podvozkově se mi teda osobně zdá 206ka lepší (když je vše OK), jen to řazení ale to má spousta frantíků..

Hele Bedo sice jsem chtěl radeji 206 sw nebo 207 sw ale bohužel zase sem nesehnal dle pozadavku dany model proste to neslo. TAk sem zacal koukat po tomhle a uprimne myslims si ze to byla lepsi volba. Fakt to na silnici sedi paradne, mame nejakou lepsi vybavu ikdyz oproti pugovi je to soc ale zene to staci. A hlavne jak sem psal vyse mam to s dolozenou historii a o to slo. Je to trosku slabsi nez 206ka o tom zadna ale celkovej dojem z jizdy je 100x lepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Muzu porovnavat prakticky denne nase tridvirko P106 1.4 55kW s n- kilometrama a kratkou Fabku II 12V 55kW se 140 k km.  Ten vic jak 25 let starej Pazout mi prijde pohodlnejsi, rychlejsi, predvidatelnejsi a se standardni spotrebou. Fabka jede jednou dalku za 5,1, podruhe stejnou za stejnych podminek >7. Fabka udrzovana ve znckovym servise, Pazoutek doma co dum da. Jedina nevyhoda Pazouta - nema klimu. ALE u Fabky klima pre rokem a pul doplnovana, ted ji to ceka znova za nesmysnej euro peniz kvuli ozonu a tezky hledani proc se obcas za jizdy samovolne zamkne central.....

Suma sumarum, at zije a vzkveta starickej Pazout:D

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...