Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 z městyse DC


*nohafuc*

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

S tím, co psal @Charlie 1, že servisy dávají vymontované staré díly při předání vozu zákazníkovi vedle auta,  nebo na podlahu spolujezdce mám dvě zkušenosti . Jedna při přebírání vozu v servisu Hyundai,  kde staré díly vracejí zákazníkovy a druhá kdy nevracejí a to v servisu Peugeot a zákazník to automaticky podepisuje když auto předává technikovi k opravě, a to v přijímací objednávce, kde je automaticky předtištěno, že si zákazník nepřeje vrátit staré díly zpět. A to je celý. 

Upraveno uživatelem brutall
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 1. 2019 at 13:00, *nohafuc* napsal:

Tak dnes dorazil z čajny opožděnej ježíšek,s dárkem pro pažoutka.Tůůning proběhne asi až bude teplo

Také to mám na své 308SW už pár let a veliká spokojenost - cvak, cvak a bylo to tam. Nějak jsem nevěřil že to bude držet, ale jak kryty pantů / trnů, tak kryty táhel jsou stále na svém místě :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 3 měsíce později...

Na vědomost se dává,že rok se s rokem sešel a 5008 včera absolvovala 2. garančku.

Po loňském fiasku v servisu ve Vysokém Mýtě,který jsem zařadil do sprostých slov a vymazal z mapy,jsem letos vyrazil na zkušenou do Bystřice nad Pernštejnem.No a troufnu si říct,že příští rok tam pojedu znovu.Přístup úplně na jiné úrovni,nemají problém Vám ukázat auto na zvedáku,když se vypouští olej,veškerý dotazy podrobně zodpovědí,poradí a doporučí,dají Vám kafe a ve finále ještě auto umyjou.Sice to mám cca o 30 km dál než do Mejta,ale jsem naprosto spokojenej.Teda až na ty ceny,ale ty servis neovlivní a jsou v podstatě ve všech autorizákách stejný.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím,

  chci se zeptat po delší době kdy máte 5008 v té 1,2 na dojmy? Uvažuju o stejném modelu, ale mám trochu problém s tím motorem. Projížďka mě teprve čeká. Hlavně jakou máte zkušenost když je auto naložené a se spotřebou? Někde píšete, že je to logicky pomalejší a spotřebu proměr máte 6,6? Co funkčnost i-cocpitu? Docela jsou na to rozporuplné názory.

Děkuji David K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@David K Jelikož jsme tu na fóru tak nějak v podstatě jedna rodina,tak bych poprosil o tykání.Myslím,že i pro tebe bude lepší,mi napsat ty vo!e,než vy vo!e.😂

No a teď k dotazu.I po dvou letech jsem s autem spokojenej.Motor je v pohodě a se spotřebou je to různý.Jak už sem tu psal,je to rodinný auto a ne závoďák,a když budeš mít auto plně naložený tak je celkem logický,že už to ten motor pocejtí,ale furt si myslím,že jede slušně.No a se spotřebou je to tak,že se dá jet za 6l ale taky za 9l.Záleží jak máš těžkou nohu a jakej zvolíš styl jízdy.Rozhodně ale zapomeň na spotřebu udávanou výrobcem.Já mám zatím dlouhodobou spotřebu cca 7,2l a jezdím převážně trasy do 20km,2-3 lidi + něco v kufru,ale u tohodle motoru to je myslím dost individuální záležitost.Jen mi teď při garančce bylo doporučeno,abych to krmil lepším benzínem,protože jako dnes asi všechny motory,má sklon ke karbonování.Takže tam začnu cpát Vervu 100 a uvidíme.Záruku mám na 5 let a co jsem nevěděl,tak dnes už nabízí peugeot prodloužení záruky až na 8 let.Takže do toho asi pro klid duše půjdu.:myslim A funkčnost i-cocpitu?Co přesně máš na mysli?Za mě v pohodě.

Toť moje dojmy,ale 100 lidí,100 chutí.Rozhodně doporučuju auto vyzkoušet.Vem celou rodinu,nebo kámoše,(čím těžší tím lepší)😀,a projeď to auto plně obsazený a v rúznejch režimech.Hlavně v klidu,nikam nespěchej a všechno si dle potřeby vyzkoušej.Prodejce potřebuje prodat,takže si čas udělá.Pak už je to jen tvoje volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Tak jsem se nechal strhnout davem (no taky teda počasím a předpisama) a mám taky přezuto.Jen mi přijde,že to na těch zimákách jede ňák rychlejc.Nebo mi ztěžkla noha😀.Připadám si,že jedu jak vocas a přitom v obci na tacháku 65.Něco je asi špatně.:myslim

image.thumb.jpeg.05a33d3b97a3423b4df04800ce93082f.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak dnes přezuto,zatím neodbahněno a lehce nasr@no,protože mi nějáká 🦨 .unda leze k motoru a dělá tam bordel.Vedle auta mám plašičku,u motoru voňavku a stejně tam leze.😬Asi budu muset udělat noční hlídku s bouchačkou.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tááákže dnes má za sebou pažoutek třetí garančku.Se servisem opět jako vloni spokojenost a zase máme snad na rok pokoj.😀

Jen ty ceny.To by jeden blil.🤮 Hodina práce 1149,- olej. filtr 358,- a 3,5 litru oleje 1910,-.A to vše,prosím pěkně bez DPH.

Cesta docela masakr.Všude všechno rozkopaný,všude samá objížďka nebo omezení,a tam kde by se dalo jet tak stojej četníci nebo tam maj úsekový měrení.Snad žádná fotka nepříde.:myslimCo mě ale docela potěšilo,byla spotřeba.Najeto 185 km a spotřeba podle palubáku  6,2 l.

Tímto prohlašuji dnešní den jako úspěšný.Jdu otevřít ňákou flašku a děj se vůle Boží.😀

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...