Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

5008 z městyse DC


*nohafuc*

Recommended Posts

Tak včera proběhl tůůůning přední kapoty.😉Konečně ji beproblémů otevřu jednou rukou.💪

Umístění je do origo otvorů a na origo šrouby.Nikde se nic nevrtá.

Hold šikmovočka nejsou žádný blbci.😀

20190226_092439.jpg

20190226_092650.jpg

20190226_092657.jpg

20190226_092712.jpg

20190226_092718.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
před 4 hodinami, rembaz napsal:

Pekne. Často ju otváraš? 

Tak hlavně přez zimu je dost velká spotřeba kapaliny do ostřikovačů a nádobka na ní opravdu není největší.A ano mám funkční pouze jednu ruku,takže taky jeden z důvodů.

A hlavně je to coool ne.😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jezdím převážně 2-3 lidi.Už jsem to tu někde psal,že to není žádnej trhač asfaltu,ale na to to auto není ani dělaný.Je jasný,že plně naložený to bude krapet línější,ale jinak jsem s ním nadmíru spokojenej.Na takový to domácí ježdění je ten motor úplně v pohodě a i předjíždění není problém.No a v režimu sport je to dravec.😀 Já jsem spokojenej,ale každýmu vyhovuje něco jinýho.

Tady jsou nějaký testy zrychlení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Tak se rok s rokem sešel,a dnes proběhla první garančka.Jak už jsem někde psal,s cenama se toho v autorizáku fakt nebojej,ale zas má člověk aspoň klidný spaní,když ví,že mu běží záruka.Zhruba za hoďku a půl bylo hotovo. A i po roce můžu říct,že sem do toho pažouta pořád zamilovanej.

Tady jen pro představu faktůůra. Celková cena s Daní Pro Hrad  5285,- Kč

Scan00013.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pežoťáci

Předem se omlouvám,že reaguju na Vaše příspěvky až dnes,ale nastala situace,že kdybych to tu popsal už v pátek,tak by to tady musel cenzor celý vypípat jak jsem vytočenej.Dnes to nebude moc hezkej příspěvek,ale zkusím to vzít popořádku.

@pavelu96     Nejsmutnější je to úplně všechno

@radim.1008  Ano už to mám rok.Letí to jak blázen.A ano byl jsem v Mýtě.

@Jarin011      Možná bych to ještě přehodnotil

A teď ta smutná zpráva.

Jak už jsem psal,byl jsem na první garanční prohlídce.Jelikož jsem jel do servisu,kde jsem ještě nikdy nebyl a tudíž jsem nevěděl co od toho můžu očekávat,nechal jsem si pro jistotu ještě před servisem označit a nafotit olejový filtr.Prostě jsme ho v jednom místě poškrábaly šroubovákem a novej olej snad poznám ne.Pak proběhla již zmíněná garančka,kde Vás samozřejmě z "bezpečnostních důvodů" k autu nepustěj,tak jsem pokoukal okolní obchody,pak vyzvedl auto,zaplatil nekřesťanský peníze za fakturu a frčel domů.Odpoledne když přišel brácha,tak jsme šli ze srandy zkontrolovat ten filtr a od té doby mám tlak asi jak papiňák.Nevěřícně na to čumíme,ale ten filtr není vyměněnej.Kouknu na olej a černej stejně jak před servisem.A to jsem na něm ujel jen 50 km.Nechal jsem tedy zkouknout ještě ten pylovej filtr a světe div se,byl kupodivu asi vyměněnej,ale zůsobem,že absolutně neplnil svou funkci.

Proběhl tedy telefonát do servisu,kde jsem byl s úsměvem ujištěn,že servis proběhl tak jak měl,materiál ze skladu že byl vydán,technik že je spolehlivej a pracuje tam už dvacet let a bla bla bla.Jo a olejovej filtr,že může bejt poškrábanej od toho jak se utahuje,a olej že prej bude vždycky černej.

Je jasný,že se nikdo nepřizná,ale od autorizáku bych takovouhle prasárnu nečekal.Takže buď neměl servisák svůj den,nebo v tom jede celá firma.

No a aby toho nebylo málo,tak jsem zkouknul v telefonu trasy jízd a taky slušný překvapení.Zkušební jízda vedla ze servisu k cca 2km vzálené prodejně autodílů a za cca 4 minuty zase zpátky.

Sice sem postiženej,ale ne na hlavu,takže jsem jim poslal e-mail i s fotkama a čekám na jejich vyjádření.Doufám,že mě do tý doby neklepne.

Tady ještě přihodím pár fotek.Sice nejsou moc kvalitní ale myslím,že z nich je zcela jasné o co jde,a že se jedná o originální olejový filtr a jeho poškrábání,natočení a znečištění,je naprosto identické,jak před,tak po servisu.Takže asi tak.

Ufff.Jdu si dát další cígo na uklidnění.

Olej po ujetí 50 km,olej. filtr před a po servisu,a pylovej filtr.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...