Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

peugeot 308 1.6 88 kw vti strácení výkonu


milánek

Recommended Posts

vlastním peugeot 308 1.6 88 kw VTI  po ujetí cca20 km motor jede perfektně poté strácí výkon při ubrání  se srovná a to se to opakuje neustále 4 x na diagnostice  vše ok,nové svíčky zapal.cívky pořád stejné najeto 47000 km poradtě děkuji Milánek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně nějaký problém se zdvihem nebo fázovým posunem sacích ventilů. Elektroventil ovládání sacích vetilů nebo ventilový ovladač zdvihu sacích ventilů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo, má to prostě nedostatek vzduchu na požadovaný výkon, nájezd sice malý, ale vzhledem k poruchovosti tohoto motoru to může být už v háji. Podíval bych se napřed na ten elektroventil sání, někde jsem viděl, že to může být jen ucpané sítko, pokud se nedělá včas výměna oleje nebo se jezdí trvale s podtočeným motorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Pokud není problém v ŘJ, tak jak už jsem psal, sací ventily špatná funkce fázového posunu nebo příliš otevřené ventily. Takže bych radil kontrolu rozvodu, případně přehrání sw řídící jednotky v autorizovaném servisu. No ještě taky může být špatná funkce snímače tlaku vzduchu ,udává nesprávné hodnoty, takže tam bych to zkusil napřed vyměnit.

Upraveno uživatelem Sale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...