Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odírání laku dveřmi - Traveller


uncos

Recommended Posts

Ahoj,hlásím najeto 30000km

2 závady:

odešel bufik - výměna na záruku

odřený lak od gumovýho těsnění bočních dveří (jak se hejbe kastla tak se to prodřelo na základní barvu)

nejdřív mi to zapaplali v servisu barvou (vypadalo to hrozně),ale po týdnu se to zase vydřelo

po druhé reklamaci to zase zapaplali a přelepili průhlednou fólií.......:myslim:bojim

Od pátých dveří je to taky odřený...to slíbili opravit příště:grr

Objednal jsem si příčníky na střechu,až jsem tam přijel aby mi je namontovali že mě to nejde,tak zjistili že

na Travellera s prosklenou střechou nejdou namontovat:bojim

Nakonec jsem musel trochu upravit ty plastový kryty a šlo to:P

Jinak auto super,každej koho jsem svezl tak říkal že super:super

20170412_094234.jpg

20170412_094308.jpg

20170608_210057.jpg

IMG_20180807_140248.jpg

IMG_20180807_140217.jpg

IMG_20180807_140142.jpg

IMG_20180807_140136.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je síla. Tohle by chtělo lépe dopasovat, pokud to jde. Ale určitě hraje roli těsnění. U mě na 308 to začíná od zadních bočních dveří, u okna. Koupím folii, dokud je odřený jen čirý lak. Pod kufrovýma dveřma folii mám z výroby, budu ji hlídat a včas koupit novou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 7. 8. 2018 at 19:17, ozzy56 napsal:

jestli je to odírání barvy opravdu tím co píšeš, tak je ta kastle konstrukční něpodarok :rokera nikdy se toho odírání nezbavíš

podle mě je to na vrácení auta :roker

...už je vidím jak mi kvůli tomu vracejí 900tis....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jenom žasnu, že je něco podobného v dnešní době možné (pokud je to opravdu tím, jak píšeš), jestli se totiž ta karoserie tak moc v provozu kroutí, že těsnění odírá lak až na holý plech, je to NEOPRAVITELNE :roker

to, jak ti to opravili, bych zařadil tak do Rumunska--Albánie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to je skutečně tvrdým tesnenim, měla by být svolavacka na výměnu za měkčí. Majitelé dvojkove octavie vědí o čem mluvím. 

Třeba u těch kufrovych dveří mi prijde, že to je spíše plech na plech .... takže posunout zapadku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 7. 8. 2018 at 14:14, uncos napsal:

Ahoj,hlásím najeto 30000km

2 závady:

odešel bufik - výměna na záruku

odřený lak od gumovýho těsnění bočních dveří (jak se hejbe kastla tak se to prodřelo na základní barvu)

nejdřív mi to zapaplali v servisu barvou (vypadalo to hrozně),ale po týdnu se to zase vydřelo

po druhé reklamaci to zase zapaplali a přelepili průhlednou fólií.......:myslim:bojim

Od pátých dveří je to taky odřený...to slíbili opravit příště:grr

Objednal jsem si příčníky na střechu,až jsem tam přijel aby mi je namontovali že mě to nejde,tak zjistili že

na Travellera s prosklenou střechou nejdou namontovat:bojim

Nakonec jsem musel trochu upravit ty plastový kryty a šlo to:P

Jinak auto super,každej koho jsem svezl tak říkal že super:super

20170412_094234.jpg

20170412_094308.jpg

20170608_210057.jpg

IMG_20180807_140248.jpg

IMG_20180807_140217.jpg

IMG_20180807_140142.jpg

IMG_20180807_140136.jpgz

 

V 7. 8. 2018 at 19:17, ozzy56 napsal:

jestli je to odírání barvy opravdu tím co píšeš, tak je ta kastle konstrukční něpodarok :rokera nikdy se toho odírání nezbavíš

podle mě je to na vrácení auta :roker

To odírání laku je fakt problém. Zítra to vezu po 4 do servisu. Lak se mi odírá u všech dveří které ještě k tomu vůbec nepasují. Také se mi loupe lak na střeše a pod držákem zahrádky není auto nalakováno pro jistotu vůbec takže je tam pouze základovka. Také mi odešelo čerpadlo AdBlue. Z celkového počtu 14  měsíců co auto mám bylo 2 v servisu a teď na opravu chtějí další 3 týdny. Nejraději bych auto vrátil a koupil si něco normálního.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa changed the title to Odírání laku dveřmi - Traveller
  • O 4 týdny později...

to odírání laku mám na 5008 v podstatě kolem každého těsnění na dveřích, vyřešil jsem samolepkou v barvě auta a mám to už pár let a pohoda. Je to klasika v podstatě na každém autě co doma máme (peugeot, renault, škoda, jeep, mercedes, audi, moskvič,  někde je to vidět víc, někdě míň, záleží na barvě) na jízdním kole (od bowdenů, pásků na brašnu apod.)

Jak jsem koupil nové auto, tak hned čirá folie na zadní nárazník, kolem dveří jsem to zanedbal, proto pak barevná folie.

Jak se to přelepí, tak už navěky v poho a taky výhoda nepřimrzání těsnění v zimě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Dobrý večer přátelé, jsem vlastníkem Travelleru v černé barvě, mám podobné problémy s odíraním jako ostatní, někdy mám pocit, že by chtěl obalit fólií kolem dokola. Oděrky od čalounění zadních dveří na nadkolí bylo vyřešeno výměnou výplní, špatně vylisované přední dveře bylo nutné kompletně vyměnit a přelakovat, protože odíraly víko na AD Blue, pokračujeme vadným zadním stěračem, rozstrženou výplní sedačky, špatně fungujícím rádiem atd.... Možná špatný kus.. Ale šel bych do něj znova. Nemáte někdo zkušenosti s dodělaným přídavným topením (Webasto, Eberspracher)? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Topení tam není třeba dodávat. Už tam je jedno z výroby od webasta. Jen je třeba tam nechat u autorizované pobočky Webasta dodělat dálkové ovládání. Zkušenosti mám celkem dobré. Funguje to jako klasické nezávislé topení, jen se to dá zapnout pouze jednou mezi dvěma starty motoru, neběží to více než 30 minut v kuse, nenastartuje to když máš v nádrži jen rezervu,... :)  Ale když se ti nechce ráno škrábat nebo tam vozíš děti a nechceš je během cesty převlékat, tak je to super. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...