Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polští řidiči


ozzy56

Recommended Posts

Jj doma jezdí jak naši důchodci a za hranicemi jsou jak utržený ze řetězu. Zrovna nedávno v Lbc polská Audi A6 předjíždela kolonu na dvojité plné a dment na sedadle spolujezdce fakoval všechny predjížděné... Škoda, že ještě nemám kameru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, mě to překvapilo, protože když sem tam onehdá jel taky, tak takle skoro v noci, někdy kolem desátý, jedu, tma jak v pytli a blížím se do vesnice. Tak nějak sem si to neuvědomil a jel sem furt těch 90-100, vesnicí...no a najednou zzzzzznnn kolem mě, tyvole, kamion mě normálně vzal tak kilem třicet, ve vesnici, přes plnou, no čuměl sem jak tele :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, morepower napsal:

no, mě to překvapilo, protože když sem tam onehdá jel taky, tak takle skoro v noci, někdy kolem desátý, jedu, tma jak v pytli a blížím se do vesnice. Tak nějak sem si to neuvědomil a jel sem furt těch 90-100, vesnicí...no a najednou zzzzzznnn kolem mě, tyvole, kamion mě normálně vzal tak kilem třicet, ve vesnici, přes plnou, no čuměl sem jak tele :D

Kamion 130km/h:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Laďa napsal:

Kamion 130km/h:myslim

no, minimálně, dyť řikám, že sem tam měl kolem kila. A on jel jak šílenec. Mimochodem , tenkrát při tý cestě to nebylo jediný ouvej po cestě...ale jak řikám, teď všechno v klídku, na dálnici si uhejbali, ohleduplný, pohodový řidiči. Na okreskách to samý, ve městech jakbysmet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...