Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P407 Chybové hlášky z diagnostiky (turbo, ignition coil)


marta.5

Recommended Posts

Ahoj,

Moje auto je žena, a tak se občas vzteká a nadává (zcela bezdůvodně). Včera zrovna neměla svůj nejlepší den, takže na mě vyhodila hned několik chybových hlášek, které se dříve předtím stávaly velmi výjimečně. Připojila jsem ji na diagnostiku a kódy chyb jsou následující:

P0236

P0245

P1351

Po chvilce googlení jsem našla, že se jedná o problém s ignition coil a s tlakem v turbu. První se asi nabízí vyčistit senzor turba, na což se dá najít pár návodů na youtube. Poskytnete mi prosím nějaké další rady a nápady, jak teď postupovat? Větu "Dej to do servisu" chci slyšet až v případě, že selžou ostatní možnosti.

Díky,

Marta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , chyba P1351 je chyba žhavení (vadná žhavička/ky nebo svazek k nim) , co se týče chyby P0245 (zkrat na kostru v obvodu ovládacího podtlakovýho ventilu turba) , může být vadný ten elektroventil nebo je někde prodřenej kabel k němu - ta chyba P0236 (odchylka tlaku turba) nejspíš souvisí s tím zkratem (když je chyba v obvodu regulace , tak nemůže regulovat správně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, diky moc za vysvetleni :)

Nedokazes mi dat prosim nejaky navod, jak toto, jakozto elektroinzenyr pracujici v automotive ale o autech moc nevedici, zkontrolovat? Nejake informace, kudy kam cmuchat s multimetrem... Abych aspon vyloucila chybu v kabelazi. Uplne nechci, aby me tam ten HV u ignition coil nakopal...

Marta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte prosím, jak správně rozebrat a vyčistit turbo pressure sensor? Nechci to zničit...

 

Upraveno uživatelem marta.5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...