Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 sw 120 blueHDI - olej interval?


jerry421

Recommended Posts

Ahoj,

nevite prosim jak casto se musi v 308 menit olej? V prirucce jsem nasel informaci, ze zrejme kazdy rok. Kdyz jsem se objednaval na prvni servis, bylo mi receno, ze jim na kontrolu staci 2 hodiny, ze si na to muzu pockat. Takze ted nevim jestli me chlapci nechteji osidit. Nebo jsou to takovy mazaci a vsechno i s olejem stihnou za 2h. Vzhledem k tomu, ze jsem si jeste jak blbec zaplatil optiway servis na 3 roky, neprijde mi zrovna fer, kdyby na to hodili jenom oko. Auto rok stary, najeto cca 18000.

Diky

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@jerry421 Olej a filtry v autě za 2 hod vyměním i já (v drtivé většině případů) a to nejsem žádnej mechanik, ale spíš "dřevorubec" :myslim V autorizácích mají na vše normočasy, tak se jich většinou drží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšou klucí--důvěřuj, ale prověřuj :D

na první garančku jsem jel po roce se stavem tacho 9000 KM, olej se mi zdál po garančce nějaký nezvykle černý, ale vlastně normální člověk nemá možnost ověřit, zda byl vyměněný :myslim (i technik se nelibě díval, když jsem olej kontroloval při převzetí auta--holt, nejsou na to zvyklí)

takže jsem si druhý den po garančce znovu udělal výměnu oleje v motoru i s filtrem--možná jsem rapl, ale nemohl bych jezdit s pocitem, že je tam starý olej..., jinak garančku jsem dělal hlavně kvůli razítku v servisní knížce...:)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám servis, kde u toho můžu být, za dvě stovky výměna oleje (díly mám svoje), v té ceně mi prohlédne i spodek a zjistí vůle na podvozku, když už je to na zvedáku..., zatím si ale oleje dělám zpravidla sám

ale tehdy šlo o garančku v autorizáku a tam tě k autu nepustí, vlastně prvotně šlo o to razítko do servisky... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...