Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neoriginalni dalkovy central


medwedik

Recommended Posts

Nazdar lidi. Nam problem. Koupil jsem 406 break 1.9td 1997. I po vymene baterek mi nefunguje neorigo dalkac( origo v klici je mrtvej uplne) Ma otazka zni,jestlipak nekdo zvas nevi kam se dava ridici jednotka neoriginal dalkacu. Hledal jsem snad vsude. Nasel jsem jen peugeotackou co je za kastlikem spolujezdce. Plus,aby toho nebylo malo,my prestal fungovat zamek na central ve dverich za ridicem. Otevrou se na klic  jen troje dvere plus kufr. Vcera kdyz sem zabku dovez tak fungovaly vsechny( pravda ze vtech zadnich divne vrcelo pri zamikani/odmikani) a dneska uz nekomunikuji. Dvere sem rozdel ale nic sem nezjistil,zamek funguje ale jen manual. Budu rad za kazdou radu. Moc jsem po 406-ce touzil a ted ji mam 2 dny a jen resim problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ako hladat ihlu v kope sena, vacsinou sa dava pod priehradku, pripadne moze byt aj pri pojistkach pod volantom.
Zalezi ako to bolo spravene, a ake su motorceky, vacsinou pri tych dorabanych centraloch sa davaju vlastne motorceky, ale zalezi to podla vyrobcu a jednotky, ktora to riadi. Niekedy to napajaju na orig jednotku, niekedy samostatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čo ja viem, skús zasunúť kľúč do zapalovania otočiť nech zasvietia kontrolky a stlačiť tlačidlo na kľúči. On sa nastavi sám aspoň mne to tak po výmene batérie robí.... 

Upraveno uživatelem rondob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...