Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Nestartuje peugeot 1.4 8v


Voxi

Recommended Posts

Zdravím, chci se zeptat rv2001 peugeot 206 1.4 8v KFW , z ničeho nic nejde nastartovat. Jsem dojel na parkoviště ani nezaparkoval a z ničeho nic KO. 
Když zapnu klíček tak motorem točím. 1) nejde palivo, daval jsem nové čerpadlo - čerpadlo při zapnutí jede, ale když odpojím hadici od lišty tak tam žádný není.
2) ani nefunguje zapalovaní není jiskra a ani nejde napětí  do rampy. A to se všechno stalo najednou zároveň. 

Takže co s tím ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám podobný problém, ale jen ráno nebo když auto stojí delší dobu, tak nejde nastartovat. Mám Partnera 1.4i 2005 KFW 55kW myslím si že to je stejný motor jako na té 206 (viz. výše). Ráno když chci nastartovat tak musím třeba 8 x startovat než to chytne. Zatím jsem nic nedělal ani nic nezkoušel. Potom až to chytne a ujedu třeba jen 20 metru, tak to chytá na otočení okamžitě. Nemáte prosím radu, kde začít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud neni v liste tlak paliva ale cerpadlo se toci ... neni palivo v nadrzi(ukazatel ignorovat), je prerusene palivove vedeni, nebo totalne ucpany palivovy filtr.

 

Edit: anebo a to je jen domenka .. vsechno ok, ale vstriky nedostavaji povel otevrit a cerpadlo tlaci do slepe vetve. Kfw totiz nema zpatecku z listy ale u nadrze. Zkus zapnout zapalovani s vytazenou hadici z listy a mir nekam kde nenadelas skodu ;)

Upraveno uživatelem greg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Vedle řj motoru žádný relebox nemám, možná modely před face, nevím . Jinak starý snímač po změření 547ohm. Měl jsem k dispozici nový tak jen tak ze zvědavosti jsem ho změřil -- 437ohm a po výměně motor naskočil na cvrnknutí . Potom přes DIA smazat chyby,jelikož vyskočila hláška System depolution faulty a rozsvítila se kontrolka motoru i když auto jelo normálně. Byly tam dočasné závady ohledně snímače otáček. Po smazání vše OK  takže díky :papa

Upraveno uživatelem pajas502
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...