Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Startuje si podle nálady


Didlinka

Recommended Posts

Dobrý den, mám na vás prosbu nevím si rady a v servise také ne třeba mi tu někdo poradí. Mám peugeota 206 rok výroby 2000, 1.6 benzín a ta potvora si startuje jak se jí chce ráno třeba vůbec nechytne točí, točí a nic a přijdu k večeru z práce zkusím to znovu a chytne na poprvé pak drží otáčky rozjedu se nedojedu ani k hlavní silnici což je asi 100 metrů najednou začne kuckat přestane držet otáčky ani nepomáhá proturovani spojka plyn a chcipne a pak ho zase nemůžu natočit a jiný den zas v pohodě chytne a jedu do práce i z práce jakoby nic.... tak prosím kdo by věděl už je sem zoufalá děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, předpokládám, že v servise zkoušeli dát jinou zapalovací rampu a udělali diagnostiku. Může dodělávat dopravní čerpadlo v nádrži. Je potřeba zjistit jak to vypadá s tlakem benzínu, když to zrovna nestartuje a jestli taky funguje zapalování a vstřikování a není problém v ŘJ motoru. Takže radím originální diagnostiku, což by ti mohl udělat někdo tady z klubu, kdo to má blízko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...