Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - nefunkční automatická převodovka


marhari

Recommended Posts

Dobry den,

koupil jsem p406 s automatickou prevodovkou AL4, pred koupi cca. hodina jizdy v kopcovitem terenu - prevodovka funkcni, zadne podezrele zvuky / vjemy. Auto bylo nedavno na STK.

Den nasledujici po koupi se rano po rozjezdu ozvala rana, auto s sebou cuklo a na pristrojovce se rozblikaly kontrolky SNIH a SPORT, tedy nouzovy rezim + AUTOMATIC GEARBOX FAULT hlaseni. Pomohl by nekdo, prosim, zodpovedet nasledujici:

1. autoservis specializovany / se zkusenosti na Peugeoty / automaticke prevodovky (diagnostika, oprava etc.), okres Usti nad Orlici resp. Pardubicky kraj.

2. zkousel nekdo uplatnovat odpovednost za skryte vady? Jaky byl postup / dokazovani ze vada neodpovida mire opotrebeni? S jaky vysledkem? Odstoupeni od smlouvy / uhrada nakladu na opravu / primerena sleva ap.?

3. je takove auto konvertovatelne na manual? Homologace / protlaceni pres urady?

  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele krajánek. :papa

1. Těžko soudit, mám servis, který dělá dobře, různé značky, ale momentálně čekačka skoro 2měsíce.

2. Rozhodně bych kontaktoval prodejce. Záleží jak je napsaná kupní smlouva. Za pokus to stojí.

3. To se ti nevyplatí. Lepší sehnat funkční převodovku. 

4. Změn si název vlákna. Třeba na nefunkční automat AL4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Péťa changed the title to P406 - nefunkční automatická převodovka

Určitě hned startuj za prodávajícím, nic neodkládej. Jinak já jsem taky z východních Čech a servis na převodovku jsem sehnal až v Olomouci. www.gearauto.cz, pan Grygar. Převodovka hotová, velice ochotný a profi přístup, jen jsem ještě auto nezkoušel, protože zhruba touto dobou se převodovka vrací do auta a ještě mi neposlal vyúčtování. :) Takže bude překvápko. Doufám, že dvakrát příjemné... :)

 

P.S: Tyjo, to je můj 999. příspěvek na fóru! :)

Upraveno uživatelem kupák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...